fbpx

Final Fantasy 7 Ever Crisis otrzyma wersję beta na Androida!

9 czerwca 2023,
15:45
Amira El Berrah

Summer Game Fest 2023 obfitowało w mnóstwo nowości, a wśród nich nie zabrakło miejsca dla Final Fantasy 7 Ever Crisis. Mobilna gra od znanej marki pojawi się w wersji beta na urządzeniach obsługujących system Android. Już teraz można zapisać się do zamkniętych testów beta.

Postać z Final Fantasy 7 Ever Crisis odwrócona tyłem na tle ognia

Final Fantasy 7 Ever Crisis otrzymało nowy zwiastun podczas Summer Game Fest 2023. W najnowszej odsłonie RPG-a zobaczymy klasyczne i nowe historie z uniwersum Final Fantasy 7, które zostaną przedstawione w oldschoolowym stylu, łącząc w sobie jednocześnie nowoczesną grafikę.

Mobilna przygoda w Final Fantasy 7 Ever Crisis

Fani posiadający urządzenia mobilne z oprogramowaniem android mogą radośnie zacierać ręce, bo czeka ich wersja beta Final Fantasy 7 Ever Crisis. Niestety użytkownicy iOS-a nie mogą dzielić tej radości. Square Enix również w tym momencie rekrutuje graczy do wstępnej rejestracji i do zamkniętych testów beta.

Dla fanów w tej części Final Fantasy, twórcy szykują podróż z udziałem młodego Sefirota. Gracz będzie mógł łączyć swoje ulubione postacie i dostosowywać je za pomocą sprzętu i broni. Podczas walk z przeciwnikami będą dostępne tryb kooperacji lub jednoosobowy.