fbpx

Far Cry 5 otrzyma „bardzo pożądaną” funkcję na konsolach nowej generacji z okazji 5. rocznicy

Ubisoft zamierza wprowadzić „bardzo pożądaną” funkcję do Far Cry 5 z okazji 5. rocznicy gry. Na ten moment nie wiemy, czym konkretnie jest nadchodząca nowość. Twórcy zapowiedzieli tę zmianę za pośrednictwem Twittera.

Gra może potencjalnie otrzymać aktualizację na nowe generacje konsol i obsługiwać 60 FPS. Ubisoft potencjalnie przygotowuje się do prezentacji Far Cry 7. Już wcześniej otrzymaliśmy informację, że studio pracuje nad dwoma grami z serii.

Piąta rocznica Far Cry 5 wprowadzi „pożądaną” nowość. Czym może ona być?

Twórcy nie zaprezentowali konkretnie nowości, która ma zostać wprowadzona. Funkcja jest przeznaczona dla konsol nowej generacji, więc może być związana z oprawą graficzną lub wydajnością. Potencjalnie Far Cry 5 będzie działał znacznie lepiej na PlayStation 5 i Xbox Series S/X po wprowadzeniu aktualizacji zapowiedzianej przez Ubisoft.

Warto zauważyć, że ostatnią zawartością wprowadzoną do serii było DLC dla najnowszej odsłony. Pozwalało ono zagrać jako antagonista Far Cry 5. Na ten moment nie ma żadnych informacji, więc Ubisoft rzeczywiście może przygotowywać się do prezentacji kolejnej odsłony.