Fable III i Destroy All Humans – nowe tytuły w usłudze Xbox Game Pass

Microsoft ogłosiło kolejne gry, jakie znajdą się w kwietniu w usłudze Xbox Game Pass. Największymi tytułami pojawiającymi się w usłudze są Destroy All Humans! oraz Fable III.

20 kwietnia 2021
Na skróty
  • Niedługo w Xbox Game Pass pojawią się nowe gry.
  • Wśród tytułów znajdzie się m.in. Destroy All Humans! czy Fable III.
  • Usługę opuści natomiast sześć dostępnych do tej pory tytułów.

Druga połowa kwietnia nie obfituje w wielkie debiuty w usłudze Xbox Game Pass, jednak pojawi się w niej kilka tytułów wartych ogrania. Będą to zarówno stare i dość klasyczne już produkcje, jak i świeże gry.

Źródło: XGP

Najciekawsze gry, jakie pojawią się w Xbox Game Pass

Jednym z ciekawszych tytułów, jaki pojawi się w Xbox Game Pass, jest Destroy All Humans!, czyli remake gry z 2005 roku o tym samym tytule. Sterujemy w niej kosmitą o imieniu Cryptosporidium-137, który trafia na Ziemię, by odnaleźć swojego imiennika z numerem 136, przy okazji pozbywając się Ziemian, którzy próbują mu w tym przeszkodzić. Gra jest trzecioosobowym shooterem, w którym przemieszczamy otwarte plansze, gdzie musimy eliminować wszystkich przeciwników. Do dyspozycji mamy różnorodną broń, moce psioniczne i plecak rakietowy. Destroy All Humans! dostępne będzie na PC, konsoli i chmurze.

Lista gier jakie pojawią się w usłudze Xbox Game Pass

Kolejnym ciekawym tytułem jest gra dużo starsza – Fable III. Gra przygotowana przez uważanego za geniusza devepmentu gier (a przynajmniej uważany za takiego był przed kilkoma swoimi potknięciami) Petera Molyneux. Opowiada o księciu Albionu, który musi walczyć ze swoim bratem o koronę krainy. Produkcja ta jest trzecioosobowym RPG zmuszająca gracza do podejmowania wielu decyzji niosących za sobą różnorakie konsekwencje. Gra dostępna będzie przez usługę grania przez chmurę Microsoftu. Dodatkowo pojawi się w niej także remaster pierwszej części gry, czyli Fable Aniversary.

Oprócz tego otrzymam sportowe MLB The Show 21, logiczno-zręcznościową grę PHOGS! oraz kooperacyjny shooter Second Extinction.

Poza tym część z gier opuści usługę Xbox Game Pass:

  • Endless Legend
  • For the King
  • Fractured Minds
  • Levelhead
  • Moving Out
  • Thumper

Michał Kaźmirczak

Gamer od 5 roku życia. Gra we wszystko od F1, przez jRPG po strategię. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji dziennikarz i mistrz w sesjach papierowych RPG.
UWaga! Gorące informacje!