Eyes in the Dark: The Curious Case of One Victoria Bloom – zapowiedź i zwiastun

Na trwającym właśnie w Bostonie PAX East 2022 studio Under the Stairs zapowiedziało nadchodzącą premierę platformówki Eyes in the Dark: The Curious Case of One Victoria Bloom. Tytuł będzie dostępny na PC już w lipcu.

23 kwietnia 2022
Na skróty
  • Studio Under the Stairs zaprezentowało zwiastun Eyes in the Dark: The Curious Case of One Victoria Bloom.
  • Gra pojawi się 14 lipca wyłącznie w wersji na PC.

Wśród gier wideo ogłaszczanych na odbywających się w Bostonie targach PAX East znalazła się również produkcja studia Under the Stairs, Eyes in the Dark: The Curious Case of One Victoria Bloom. Czarno-biała platformówka opowie o tytułowej bohaterce, Victorii Bloom, przemierzającej zakamarki rodzinnej rezydencji dziewczynce, której celem jest znalezienie i uratowanie ukochanego dziadka. Wydawcą gry jest Gearbox Publishing.

Rozkład posiadłości w Eyes in the Dark ma zmieniać się przy każdym podejściu, a w trakcie eksploracji nowych obszarów będziemy spotykać coraz trudniejszych przeciwników. Oprócz procy i latarki, tytuł zaoferuje wachlarz bazujących na świetle broni, które gracze będą mogli łączyć, aby znaleźć ulubiony sposób walki i na różne, nieoczywiste sposoby radzić sobie z potężnymi Strażnikami. Warto zauważyć, że Victorią będziemy kierować za pomocą sterowania twin-stick, które umożliwia poruszanie się i strzelanie jednocześnie w dowolnych kierunkach przy użyciu dwóch gałek kontrolera.

Eyes in the Dark: The Curious Case of One Victoria Bloom – dokładna data wydania

Pomysłowa platformówka o rysunkowej, czarno-białej grafice nadejdzie już wkrótce – premiera Eyes in the Dark zaplanowana jest na 14 lipca. Na Steamie i Epic Games Store trwa właśnie przedsprzedaż, w ramach której można otrzymać za darmo cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej z gry. Tytuł będzie dostępny wyłącznie na komputery osobiste.

UWaga! Gorące informacje!