Eternal Threads otrzymuje datę premiery

Nowa produkcja Cosmonaut Studios, której wydaniem zajmuje się Secret Mode zyskała dzisiaj dokładny termin, w którym trafi do sprzedaży. W Eternal Threads zagramy w maju tego roku.

14 kwietnia 2022

Nadchodząca gra to właściwie debiut niewielkiego i niezależnego Cosmonauts Studios. Jako pierwszy projekt studia zlokalizowanego w Liverpoolu, Eternal Threads ma oferować rozgrywkę dla jednego gracza, gdzie zyskamy możliwość manipulowania czasem i wpływania na wydarzenia, które prowadzą do wybuchu wielkiego pożaru. Choć w żaden sposób nie zapobiegniemy rozprzestrzenianiu się ognia, przez odpowiednie wybory możemy ocalić kilka osób. Produkcja będzie przy tym pełna licznych zagadek i zostawi nam dużą swobodę co do stylu gry – pozwoli zarówno skupić się na wątku jednego z bohaterów, jak i całościowo spojrzeć na losy wszystkich postaci.

Eternal Threads – data premiery i wymagania sprzętowe

Opublikowany dzisiaj przez twórców nowy zwiastun określa dokładnie, kiedy tytuł trafi w ręce graczy. Nastąpi to za niewiele ponad miesiąc, bo już 19 maja tego roku. W Eternal Threads zagramy na PC – gdzie już teraz można dodać produkcję do listy życzeń na Steamie – PlayStation 4 oraz Xboxie One.

Dzięki stronie gry na platformie Valve poznaliśmy także jej minimalne wymagania sprzętowe. Prezentują się one następująco:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K
  • Pamięć: 8 MB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB VRAM, Radeon 7870 / GeForce GTX 660
  • DirectX: Wersja 11

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!