fbpx

Ekskluzywna zawartość do Hogwarts Legacy z wersji na PlayStation trafi wkrótce na inne platformy

26 stycznia 2024,
21:53
Dorota Żak
Główny bohater Hogwarts Legacy

Jeśli ktoś zakupił Hogwarts Legacy na konsoli PlayStation, mógł liczyć na ekskluzywną zawartość, niedostępną w wersjach gry na innych platformach. Avalanche Software poinformowało jednak, że wkrótce się to zmieni, a pozostali gracze także zyskają dostęp do bonusowych elementów produkcji. Według postu na Twitterze/X nastąpi to tego lata, choć nie podano jeszcze dokładnej daty.

Największa atrakcja z wersji gry na PlayStation to z pewnością dodatkowy quest „Nawiedzony dom w Hogsmead”. Naszym zadaniem jest w nim sprawdzenie, co dzieje się pod wystawionym na sprzedaż sklepie w wiosce niedaleko Hogwartu. W tym celu przemierzymy nową lokację, odkrywając jej sekrety. Co więcej, po ukończonym zadaniu sklep będziemy mogli zakupić, dzięki czemu zyskamy możliwość sprzedawania naszego ekwipunku po okazyjnych cenach. Z questem związane są także przedmioty kosmetyczne, które otrzymamy.

Oprócz udostępnienia tej zawartości dla pozostałych platform twórcy przewidują kolejne aktualizacje do gry, które pojawią się w tym roku. Na razie nie podali szczegółów, ale obiecali, że przekażą informacje w ciągu najbliższych miesięcy. Nie ma w tym właściwie nic dziwnego. Hogwarts Legacy osiągnęło w 2023 roku bardzo dobre wyniki sprzedażowe i przyciągnęło do siebie masę graczy. Aktualizacje poprawiające rozgrywkę mogą więc zachęcić do gry kolejne osoby.