Dying Light 2 – Techland zaprasza na kolejną odsłonę Dying 2 Know

Do premiery Dying Light 2 pozostało jeszcze trochę czasu, ale twórcy gry osładzają nam okres oczekiwania, dzieląc się kolejnymi informacjami na temat tytułu. W przyszłym tygodniu zaprezentowany zostanie pochodzący z niego kilkunastominutowy gameplay.

27 listopada 2021

Dying 2 Know to seria, w której Techland opowiada o szczegółach swojej nowej produkcji. Do tej pory ukazały się cztery odcinki (które można znaleźć na kanale gry w serwisie YouTube), a już niebawem będziemy mogli obejrzeć piąty. Jego premiera odbędzie się 2 grudnia o godzinie 21:00, a obejrzymy ją na kanale Techlandu na Twitchu.

W poprzednich odcinkach serii twórcy opowiedzieli już nieco o fabule gry, lokacjach oraz wrogach i walce z nimi. Tym razem zamierzają połączyć wszystkie te elementy w jedno i zaprezentować aż 15 minut gameplayu. Pozwoli on zobaczyć, z jakimi przeciwnościami losu będzie musiał zmierzyć się bohater gry. Przedsmak tego, co nas czeka, można znaleźć w krótkim filmiku zapowiadającym nowy odcinek Dying 2 Know.

Dying Light 2 ukaże się – po dwumiesięcznym opóźnieniu względem planowanego terminu – 4 lutego 2022 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xboxa One i Series X/S. Już teraz możliwe jest zakupienie tytułu w przedsprzedaży na jego oficjalnej stronie.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!