DreamHack zorganizuje pierwszy od 2 lat festiwal z udziałem publiczności

Festiwal DreamHack Anaheim: This is Your World będzie składał się z turniejów esportowych, LAN party, strefy expo, konkursu cosplay, koncertów muzyki na żywo, turniejów społecznościowych, speedrunningu, paneli i wielu innych atrakcji.

5 października 2021

To już oficjalne! Festiwal DreamHack Anaheim: This is Your World odbędzie się w dniach 11-13 lutego 2022 w Anaheim Convention Center. Wydarzenie to będzie pierwszym od dwóch lat festiwalem DreamHack w Stanach Zjednoczonych z udziałem publiczności – ostatni amerykański festiwal DreamHack odbył się w Anaheim w lutym 2020 roku. Bilety Early Bird na DreamHack Anaheim będą dostępne od 7 października 2021 na oficjalnej stronie wydarzenia.

DreamHack Anaheim i stoisko z plakatami

DreamHack powraca ze stacjonarną imprezą

Podczas gdy szwedzkie wydarzenie DreamHack rozpoczęło się jako kameralne spotkanie znajomych z komputerami w szkolnej stołówce – bez dostępu do Internetu – z czasem wyrosło na latarnię kultury internetowej i miejsce spotkań graczy na całym świecie.

24-godzinny, nieprzerwany festiwal będzie zawierał szereg turniejów esportowych, w tym bijatyki, turnieje studenckie, słynne na całym świecie 24-godzinne LAN party, konkurs cosplay, koncerty muzyki na żywo, gry planszowe, strefę expo, panele, speedrunning, strefę gier indie, strefę freeplay, turnieje BYOC Community Clash i wiele innych atrakcji. Dodatkowe szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

DreamHack tworzy przestrzeń dla naszej społeczności, aby spotkać się i wspólnie odkrywać, wygrywać, grać oraz być sobą poprzez interaktywne, gamingowe doświadczenie […]. Granie w gry połączyło nas i trzymało razem w trudnych czasach, więc nie mogę wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani powrotem do naszej społeczności. Uważam to za bardzo klimatyczne, że nasz pierwszy stacjonarny festiwal w USA odbędzie się w tym samym mieście, co nasz ostatni festiwal przed pandemią dwa lata temu. Nie możemy się doczekać, aby ponownie podzielić się doświadczeniem DreamHack z Anaheim.

Marcus Lindmark, President w DreamHack i SVP Project and Event Operations w ESL Gaming

Uczestnicy mogą być pewni, że protokoły bezpieczeństwa związane z pandemią COVID-19 będą obowiązywać, aby uczynić DreamHack Anaheim (i wszystkie imprezy DreamHack) tak bezpiecznymi, jak to tylko możliwe. Zarząd będzie kontynuował stosowanie się do zaleceń urzędników służby zdrowia, wliczając w to dowód szczepienia lub negatywny wynik testu COVID-19, które będą potrzebne, aby wziąć udział w imprezie.

Pełen harmonogram globalnych festiwali DreamHack na rok 2022 zostanie ogłoszony w grudniu.

Opcje biletów Early Bird (dostępne od 7 października):

  • Day Pass od 55 $
  • Karnet Festiwalowy od 99 $
  • Karnet Premium od 186 $
  • BYOC od 118 $
  • BYOC Premium od 167 $
  • BYOC Ultra od 520 $

Źródło: informacja prasowa

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!