DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two z pierwszym teaser trailerem

15 marca 2021,
17:48
Dorota Żak

O nadchodzącym zakończeniu sagi Doom Slayera wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale nie mieliśmy jeszcze okazji dokładnie mu się przyjrzeć. Właśnie się to zmienia – już dzisiaj możemy zobaczyć teaser trailer, a za dwa dni obejrzeć pełny zwiastun do DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two.

Hełm bohatera w DOOM Eternal
Na skróty
  • Opublikowany został teaser trailer do DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two.
  • Pełny zwiastun pojawi się już 17 marca.
  • Nie znamy jeszcze daty premiery gry.

Zgodnie z niedawną zapowiedzią twórców na kanale Bethesda Softworks na YouTube pojawił się dzisiaj krótki teaser trailer do DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two, drugiego rozszerzenia do ostatniej odsłony przygód Doom Slayera.

Trwający niecałe pół minuty teaser pokazuje nam kilka epicko wyglądających obrazków, ale tak naprawdę nie zdradza zbyt wiele. To właściwie tylko krótki rzut oka na kilku bohaterów, utrzymujący w tajemnicy, co tak dokładne czeka na nas w rozszerzeniu do gry. Możemy za to zobaczyć w akcji jedną z broni używanych przez głównego bohatera, czyli olbrzymi młot, którym atakuje swojego przeciwnika.

Widać w tym wszystkim, że twórcy gry wiedzą, jak stopniować napięcie. Teaser jest tylko zapowiedzią nadchodzącego pełnego zwiastuna, który zostanie opublikowany za dwa dni, czyli 17 marca. Prawdopodobnie ujawni on więcej szczegółów na temat nowego rozszerzenia do ostatniego DOOMa.

Przeciwnik z DOOM Eternal
DOOM Eternal Źródło: Steam

Kiedy premiera gry?

DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two jest drugim (jak ładnie nas informuje tytuł) rozszerzeniem do gry z marca 2020 roku. Dodatek pierwszy miał premierę w październiku zeszłego roku.

Data premiery drugiego rozszerzenia nie została jeszcze ogłoszona. Być może otrzymamy informacje na ten temat z zapowiedzianego pełnego zwiastuna gry. A póki co możemy zastanawiać się, co przygotowali dla nas twórcy dodatku, mówiąc o epickiej konkluzji sagi Doom Slayera.