fbpx

Dolmen z datą premiery i najnowszym zwiastunem

8 marca 2022,
10:22
Maciej Krause

Deweloperzy z Massive Work Studio poinformowali nas o dacie premiery gry Dolmen. Twórcy udostępnili również zwiastun ze swojej najnowszej produkcji.

Postać z gry Dolmen

Dolmen to nadchodzący soulslike w klimatach science-fiction. Jego twórcy zaprezentowali najnowszy zwiastun, przy okazji ujawniając datę premiery. Studio Massive Work Studio poinformowało, że wspomniana produkcja zadebiutuje na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 20 maja bieżącego roku.

Dolmen – trzecioosobowa gra RPG akcji osadzona w kosmicznym uniwersum science-fiction

Akcja gry Dolmen toczy się na nieprzyjaznej, obcej planecie Revion Prime, która różni się od Ziemi pod względem warunków atmosferycznych oraz fauny i flory. Główny bohater musi zdobyć próbki kryształu o wyjątkowych właściwościach – tytułowego Dolmenu. W produkcji poznamy rozbudowany system walki udostępniający różne rodzaje broni i metody walki. Na Revion Prime jest pełno przerażających istot, a pokonanie ich wymaga naprawdę sporych umiejętności. Gracze już teraz mogą składać zamówienia przedpremierowe, do których dołączany jest wyjątkowy zestaw rebelianta.