fbpx

Do sieci trafił kod źródłowy Mortal Kombat 2

Do sieci wyciekł kod źródłowy Mortal Kombat 2. Ujawnia on wiele elementów gry, które zostały wycięte z finalnej wersji gry.

Na skróty
  • W Internecie pojawił się kod źródłowy Mortal Kombat 2.
  • Znajdują się w nim wcześniej nieznane materiały z gry, takie jak nowe ciosy wojowników i animacje.
  • Użytkownik TehDrewsus postanowił przeszukać kod w poszukiwaniu wszystkich zmian, a całe przedsięwzięcie uwiecznił na streamie.
  • Mimo kilku godzin poszukiwań, youtuberowi nie udało odnaleźć się wszystkiego.

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak wiele z pierwotnych założeń, a nawet grywalnych elementów zaprojektowanych przez deweloperów jest wycinanych z premierowych wydań gry, to dzisiaj macie okazję przekonać sie o tym na przykładzie Mortal Kombat 2. Staje się to za sprawą kodu źródłowego gry udostępnionego w Internecie, który odkrył przed internautami wiele wcześniej nieznanych sekretów produkcji.

Kod źródłowy ujawnił wcześniej nieznane funkcje w Mortal Kombat 2

Kontrowersyjna bijatyka lat 90-tych – a raczej jej wcześniej nieznane zakamarki – zostały bardzo dokładnie przeszukane przez użytkownika o pseudonimie TehDrewsus, który na kilkugodzinnym streamie pokazywał ciekawostki związane z Mortal Kombat 2. Były to między innymi wycięte z oficjalnej wersji gry ciosy niektórych bohaterów, animacje oraz sprite’y.

Mimo prawie 3 godzin zapisu live’a dostępnego na jego kanale YouTube, streamer przyznał, że jeszcze wiele tajemnic czeka ukrytych w kodzie źródłowym gry.