Diablo II: Resurrected – darmowy trial od 15 do 21 marca

Blizzard wypuścił demo odświeżonego Diablo II: Resurrected, w które można zagrać do 21 marca. Otrzymaliśmy tylko (albo aż) trzy godziny, by zapoznać się z wynikami prac giganta Redmond.

16 marca 2022

Od jakiegoś czasu Blizzard pracuje nad odświeżeniem swojego klasyka z 2000 roku – Diablo 2. Teraz możemy położyć łapki na wynikach ich pracy, ale na dość krótki czas.

Diablo II: Resurrected – trzy godziny nostalgii

Od wtorku 15 marca posiadacze Xbox Series X|S i Xbox One mogą w końcu zagrać w testową wersję Diablo II: Resurrected oraz dodatek Lord of Destruction. Niestety wersja demonstracyjna pozwoli nam zagrać tylko przez trzy godziny, ale producenci zapewniają, że nasze postępy będą się zapisywać na serwerach, a to oznacza, że po zakupie możemy kontynuować przygodę w miejscu, w którym skończył nam się czas. Dodają również, że przez te trzy godziny gracze będą w stanie nauczyć się podstawowych mechanik i ogólnego działania świata. Demo można pobrać na stronie Microsoftu.

Niestety nie wiemy nic o wersjach na inne platformy, tj. PC, PlayStation 4 i 5 oraz Nintendo Switch, ale po ostatnim zakupie Blizzarda przez Microsoft trudno się dziwić, kto ma pierwszeństwo.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!