fbpx

Do premiery Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon pozostał ponad tydzień, ale już dzisiaj wszyscy chętni mają okazję rozpocząć rozgrywkę. Twórcy gry udostępnili wersję demonstracyjną, która ułatwi później płynne przejście do pełnej wersji.

Początek Bayonetta Origins można już przetestować

Demo pozwoli nam na ogranie dwóch pierwszych rozdziałów produkcji, co zapewni nam około dwóch godzin zabawy. Jak wiemy z wcześniejszych informacji, jest to tytuł ekskluzywny na Switcha, więc posiadanie konsoli stanie się w tym przypadku niezbędne. Dodatkowo, jeśli na premierę Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon 17 marca zdecydujemy się na zakup pełnej wersji, będziemy mogli przenieść do niej swój zapis, aby kontynuować grę, a nie zaczynać od początku. Demo znajdziemy na stronie Nintendo.

Dla przypomnienia, akcja Bayonetta Origins będzie rozgrywać się przed wydarzeniami z głównej serii. Przygodowa produkcja pozwoli wcielić się zarówno w Cerezę, jak i w demona Cheshire, których współpraca stanie się konieczna do uratowania matki bohaterki. Graficzna oprawa całości przywodzi na myśl baśnie, współgrając ze światem produkcji oraz magią i tajemnicami, jakie przyjdzie nam w nim spotkać.