fbpx

Deliver Us Mars otrzymało nowy zwiastun. Znamy datę premiery produkcji od KeokeN Interactive

10 stycznia 2023,
20:35
Amira El Berrah

W Deliver Us the Moon wyruszyliśmy na Księżyc w celu uzyskania sposobu na uratowanie naszej cywilizacji. Teraz pora na podjęcie kolejnej próby wraz z Deliver Us Mars. Już niedługo dowiemy się czy przyszłość ludzkości faktycznie leży na Marsie, a przynajmniej tym wirtualnym.

Okrągły robot z Deliver Us Mars
Na skróty
  • Premiera Deliver Us Mars odbędzie się 2 lutego 2023 roku.
  • Grę stworzono na Unreal Engine 4.
  • Muzyka w produkcji została skomponowana przez Sandera Van Zantena.

2 lutego 2023 roku kontynuacja przygodowej gry science fiction Deliver Us the Moon, czyli Deliver Us Mars pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC. Na ten moment tytuł jest dostępny w przedsprzedaży.

Najpierw był Księżyc, teraz kolej na Marsa w Deliver Us Mars!

Poprzednia odsłona gry od KeokeN Interactive, Deliver Us the Moon, zabrała graczy do przyszłości, a konkretnie do 2069 roku. W fabule produkcji cywilizacja ludzka spożytkowała wszystkie naturalne zasoby, które były dostępne na planecie. Aby życie na Ziemi było dalej możliwe, gracz wciela się w astronautę, który zostaje wysłany z misją ratunkową na Księżyc. Dowiaduje się przy okazji o spisku będącym istotnym powodem tak niefortunnego dla ludzkości położenia.

W Deliver Us Mars znajdziemy się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. Po tajemniczej wiadomości z prośbą o pomoc dołączamy do załogi statku Zephyr. Tym razem, jak sam tytuł wskazuje, wyruszymy na Marsa, aby między innymi odzyskać skradzione przez organizację Outward statki kolonizacyjne ARK.

Główna bohaterka z robotem na Marsie
KeokeN Interactive

Deliver Us Mars pozwoli użytkownikom na rozgrywkę pierwszo bądź trzecioosobową w trybie jednoosobowym. Eksplorując Marsa, napotkają oni wiele zagadek do rozwiązania i zadań zręcznościowych. Misją gracza jest uratowanie ludzkiej cywilizacji i jednocześnie przetrwanie w trudnych i niesprzyjających warunkach panujących na obcej planecie.

Deliver Us Mars ma zapewnić nam pełną napięcia narrację, a muzyk tytułu została stworzona przez Sandera Van Zantena, wielokrotnie nagradzanego kompozytora. Gra powstała na silniku Unreal Engine 4, co ma zapewnić nam oszałamiającą grafikę.