Deliver Us Mars – nowy zwiastun ujawnia datę premiery

Twórcy dobrze przyjętego Deliver Us The Moon powracają z kontynuacją swojej gry. Deliver Us Mars otrzymał dzisiaj świeży zwiastun, który nie tylko pokazuje materiały z gameplayu, ale także zdradza dokładną datę premiery tytułu.

8 czerwca 2022
Na skróty
  • Deliver Us Mars otrzymuje nowy zwiastun.
  • Według niego premiera gry odbędzie się 17 września 2022 roku.
  • Tytuł można zakupić już w przedsprzedaży.

Zapowiedziany sequel Deliver Us The Moon zbliża się coraz większymi krokami. W najnowszej grze science fiction od studia KaokeN Interactive wcielimy się w Kathy Johannson, młodą astronautkę wyruszającą na Marsa. Głównym zadaniem bohaterki Deliver Us Mars będzie odzyskanie statków kolonii ARKA i odkrycie tajemnic czyhających na nią na niegościnnej planecie. Przetrwanie na Marsie nie należy do łatwych wyzwań, jednak twórcy obiecują, że dzięki wykorzystaniu techniki motion capture do animacji postaci i dźwięków muzyki skomponowanej przez Sandera Van Zantena czeka na nas wyjątkowe doświadczenie.

Deliver Us Mars – kiedy wylądujemy na Czerwonej Planecie?

Zgodnie ze świeżym zwiastunem pokazującym fragmenty rozgrywki, Deliver Us Mars zadebiutuje 27 września tego roku. Gra trafi na PC (Steam i Epic Games Store), PlayStation 4 i 5, oraz Xboxa One i Series X/S. Wersję pecetową można zakupić już w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 97,19 zł.

Przy okazji wspomnimy, że osoby, które nie miały jeszcze szansy zapoznać się z Deliver Us The Moon, znajdą tytuł na przecenie na Steamie oraz w Epic Games Store. Promocja potrwa do 16 czerwca. Kolejną niespodzianką od twórców gry jest ogłoszenie konkursu, w którym można wygrać konsolę Xbox Series X. Szczegóły znajdują się na załączonej poniżej informacji z Twittera.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!