fbpx

Dead Space Remake otrzymał zwiastun premierowy

12 stycznia 2023,
13:03
Mateusz Skowron
Isaac Klark w przestrzeni kosmicznej

W grudniu otrzymaliśmy kilka ciekawych nowinek związanych z Dead Space Remake. Do zakupionych preorderów odświeżonej pierwszej części cyklu, otrzymamy na dokładkę drugą część przygód Isaaca Klark’a. Co więcej, nadchodzący remake zapewni tak zwany moduł intensywności, dzięki któremu – według zapewnień twórców – rozmyje się granica między wyreżyserowanymi wydarzeniami, a losowymi elementami zachodzącymi w tle, które mają pogłębić psychotyczne wrażenia.

Kolejną, najświeższą ciekawostką jest najnowszy zwiastun gry – sam materiał, prócz zaserwowania kolejnego wiadra mrocznego klimatu w nieco bardziej dynamicznym stylu, pokazuje jedynie więcej tego samego, co widzieliśmy wcześniej. Mimo wszystko naprawdę warto poświęcić mu niecałe 2 minuty uwagi.

Trailer Dead Space Ramake pojawił się na Steamie

W wyniku małego zamieszania, które zdarzyło się dzisiejszej nocy na platformie Steam, mogliśmy zobaczyć premierowy zwiastun Dead Space Remake, który już niedługo pojawi się w oficjalnej sprzedaży. Choć sam materiał został dość szybko usunięty ze sklepu, to pomyłka skłoniła Electronic Arts do udostępnienia wideo na swoim oficjalnym kanale YouTube.

Dead Space Remake ukaże się już 27 stycznia 2023 na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.