fbpx

Dead Island 2 otrzymało nowy trailer prezentujący Ryana i jego umiejętności

W nadchodzącym Dead Island 2 będzie można wybrać między kilkoma dostępnymi bohaterami. Jednym z nich jest Ryan i to właśnie na nim skupia się nowy trailer, który udostępnili twórcy. Każda postać ma swoje charakterystyczne perki, umiejętności oraz osobowość i historię. Wszyscy bohaterowie otrzymają prezentacje — obecnie wydano taki pokaz Ryana.

Podobne pokazy można było zobaczyć z Jacobem oraz Amy. Czwarty grywalny bohater, czyli Dani, została zapowiedziana, ale wciąż nie otrzymała prezentacji od twórców. Deep Silver oraz Dambuster Studios, twórcy Dead Island 2, pokazują w nowym materiale, czego można oczekiwać od Ryana.

Przedstawienie Ryana, jednego z bohaterów Dead Island 2 na nowym materiale wideo

Ryan pochodzi z Fresno w Kalifornii i był on egzotycznym tancerzem przed apokalipsą zombie. Twórcy przedstawiają go, jako osobę, która kocha swojego brata i nienawidzi treningu dla zabawy. Ten bohater otrzymał dwie umiejętności — Odwet oraz Wahadło (ang. Retailation i Seesaw).

Pierwszy skill Ryana, Odwet, pozwala mu otrzymywać wzmocnienie siły z każdym blokiem i unikiem. Wahadło natomiast umożliwia bohaterowi odzyskiwanie zdrowia przy powaleniu zombie. Każda z postaci ma swój pseudonim, w przypadku Ryana jest to The Tower, czyli Wieża. Nie jest on opisany jako standardowy tank, jednak wygląda na to, że będzie pełnił taką właśnie rolę.

Więcej informacji o postaciach oraz ich umiejętnościach można znaleźć na stronie internetowej Dead Island 2. Seria Meet the Slayers na YouTube przedstawia wszystkich bohaterów w skrócie, tak by gracze już podczas premiery wiedzieli, kim chcą zagrać. Deep Silver, twórcy gry, chcą również przedstawić różnorodność, jaką będzie oferowało Dead Island 2.

Obecnie data premiery tego tytułu jest ustalona na 28 kwietnia i zmierza on na PC, Xbox oraz PlayStation. Pamiętajmy, że poznaliśmy już sporo informacji o grze w grudniu. Wtedy na specjalnym pokazie zaprezentowano nawet sterowanie głosem.