fbpx

Dead Island 2 otrzyma dwa dodatki fabularne. Na czym skupią się Haus i SOLA Festival?

14 czerwca 2023,
22:00
Dorota Żak
Zombie w Dead Island 2

Po sukcesie sprzedażowym Dead Island 2 twórcy gry nadal planują rozwijanie tytułu i dodawanie do niego nowej zawartości. Niektóre elementy są już dostępne, inne pojawią się dopiero w przyszłości. W tym oraz w następnym roku czekają nas dwa fabularne DLC do gry. Oba z nich wejdą w skład Expansion Pass, ale zakupimy je również oddzielnie.

Dead Island 2 opowie nowe historie

Pierwszy dodatek otrzyma tytuł Haus i skupi się na poczynaniach dziwnego kultu zafascynowanego technologią i śmiercią. Kluczowym pytaniem pozostaje: „jak miliarder przygotowuje się na apokalipsę zombie”? Haus ukaże się w czwartym kwartale 2023 roku.

Nieco później, bo w drugim kwartale 2024 możemy spodziewać się kolejnego DLC do Dead Island 2. SOLA Festival – jak sama nazwa wskazuje – zabierze nas na festiwal w Los Angeles. Na nim spróbujemy ocalić świat i weźmiemy udział w niejednym rave’ie.

Zapowiedź dodatków do Dead Island 2

Oba dodatki to jednak dalsze plany, a póki co możemy nacieszyć się inną zawartością przygotowaną przez twórców. W Dead Island 2 dostępne są już Premium Character Pack oraz ’Till Dawni Collection. Zakup pierwszego zestawu doda do naszej gry nowe postaci, drugi natomiast odbierzemy nieodpłatnie, zyskując kilka skórek dla bohaterów. Przewidziano także Twitch Drops – po obejrzeniu streamu z Dead Island 2 do 9 lipca przez co najmniej 20 minut zyskamy maczetę Maulibu Panga.

Inne bonusy zostały przewidziane dla subskrybentów Amazon Prime Gaming. Po połączeniu kont w usłudze oraz na platformie PROS można odebrać kolekcję skórek i broni 'From Dusk’. Akcja trwa przez cały 2023 rok.