fbpx

Nowości z świata Kangurka Kao – strój Yooka-Laylee i edycja zimowa

W ramach współpracy Kangurka Kao i Yooka-Laylee powstaje dodatek do najnowszej odsłony przygód kangura. DLC pozwoli nam wskoczyć w kostium dinozaura. A to nie wszystko! Już za miesiąc możemy spodziewać się edycji zimowej, a wraz z nią pakietu gadżetów.

Na skróty
  • Kangurek nawiązał współpracę z Yooka i Laylee.
  • Do gry trafia pakiet kostiumów.
  • Dodatkowo – już za miesiąc skoczna czapka i szalik w edycji zimowej Kangurka Kao.

Od premiery Kangurka Kao minęło już trochę czasu, a studio Tate Multimedia nie zaprzestaje wspierania tytułu. 13 października mogliśmy się cieszyć pierwszym dodatkiem zatytułowanym Oh Well!. DLC było utrzymane w klimacie halloweenowym, tak więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zasiąść przed tym rozszerzeniem, to nie ma lepszego czasu jak teraz! Niedługo bo zaledwie dwa tygodnie później, czyli wczoraj, do gry zostaje dodany kolejny, mniejszy dodatek. A wraz z nim trafiają do nas kostiumy postaci wykreowanych przez studio Playtonic Games – twórców trójwymiarowej platformówki Yooka-Laylee. Oznacza to mniej więcej tyle, że od wczoraj mamy możliwość przywdziania stroju słodkiego dinozaura.

Siła przyjaźni i zamiłowanie do zbierania łączą się w tym darmowym pakiecie DLC, stanowiącym hołd dla współczesnych legend trójwymiarowych platformówek! Legendy opowiadają o potężnym duecie, który jak okiem sięgnąć zbierał wszystko, co było do zebrania. O odkrytych tajemnicach, zebranych monetach i zaliczonych wyzwaniach. Mówi się, że jeśli chce się naśladować swoich bohaterów, trzeba postępować tak jak oni…

Opis rozszerzenia na Steamie

Edycja zimowa Kangurka Kao już za miesiąc!

Tate Multimedia nie odpoczywa, albowiem zapowiedziało, że już 24 listopada Kangurek Kao doczeka się drugiej edycji z gadżetami. Pierwsza pojawiła się pod nazwą Kaollector, a wraz z nią w nasze ręce wpadła m.in. figurka kultowego kangura. Tym razem dostajemy możliwość zakupu edycji zimowej, a w niej znajdą się niezbędniki na chłodne dni, czyli czapka i szalik. Warto wspomnieć, że zestaw będzie możliwy do nabycia tylko i wyłącznie w Polsce.

Gadżety edycji zimowej Kangurka Kao
Źródło: Tate Multimedia

W edycji zimowej wyposażymy się w takie gadżety jak:

  • podstawowa wersja gry na PC, PS4, PS5, Xbox One, Series X/S lub Nintendo Switch;
  • puzzle 160 elementów, a wraz z nimi mini-plakat;
  • skoczna czapka na zimne dni;
  • skoczny szalik do zestawu;
  • kangurkowy box.