Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na nowym zwiastunie – dodatkowy kontent pokazany na Xbox Games Showcase Extended

14 czerwca 2023,
06:50
Karla Kuźnicka
Droid z Dog Town bawiący się nową bronią.

Na Xbox Games Show zapowiedziano DLC do Cyberpunka 2077, a zwiastun został szczegółowo omówiony przez twórców. To jednak nie zatrzymuje promocji – dziś otrzymaliśmy kolejny zwiastun dodatku. Co w nim znajdziemy?

Mroczne zakątki świata Cyberpunka 2077

Zwiastun wprowadza nas na czarny rynek miasta Dog Town, gdzie różne podejrzane typy działają tutaj nielegalnie i handlują o wiele potężniejszą bronią niż ta znana z podstawowej gry. Poznajemy przywódcę Dog Town na ekranach bazaru, który mówi: „Tutaj nie ma podatków. Zapewnię wam ochronę, o ile będziecie grać według moich zasad”. Można więc domyślić się, że ta postać będzie miała wiele do powiedzenia w historii dodatku.

Nowy cybersystem zainstalowany w ciele V sprawi, że gracz otrzyma wiele nowych umiejętności i przetestuje je do wyczerpania sił. Władze Dog Town zaś to nie osoby, z którymi można sobie wyjść na kawkę. To twarde sztuki i jeśli gracz popełni przestępstwo, oni już zadbają, by dostał należną karę. „Akcje policyjne są dynamiczne i zróżnicowane” – mówi jeden z producentów na zwiastunie. Dostaniemy więc podziemny świat pełen kryminalistów i podejrzanych istot, którym nie będzie można zaufać.