fbpx

Corsair K70 PRO MINI WIRELESS – malutka klawiatura z najwyższej półki

Corsair rozszerza swoją najlepszą serię klawiatur mechanicznych. Model K70 PRO MINI WIRELESS jest klawiaturą 60% z najlepszymi podzespołami i pełną swobodą konfiguracji.

Na skróty
  • Corsair poszerza ofertę klawiatur mechanicznych.
  • Model K70 PRO MINI WIRELESS jest najmniejszą propozycją z najwyższej serii producenta.
  • Urządzenie zapewnia dużą swobodę konfiguracji przez użytkownika.
  • Produkt jest już dostępny do zakupu na oficjalnej stronie.

Corsair zaprezentował nową klawiaturę 60% z najwyższej póki. K70 PRO MINI WIRELESS, bo o niej mowa, jest najmniejszą propozycją ze znanej i renomowanej serii producenta. Konstrukcja słynie z dużej możliwości konfiguracji sprzętu – od łatwej i prostej wymiany przełączników, aż po akcenty na samej ramce urządzenia.

Pełna swoboda konfiguracji Corsair K70 PRO MINI WIRELESS

K70 PRO MINI WIRELESS została wyposażona w przełączniki mechaniczne Cherry MX w dwóch wariantach do wyboru – Red lub Speed. Każde z nich gwarantują żywotność na poziomie 100 milionów kliknięć. Dodatkowo, Corsair zastosował hot swapa, który umożliwia prostą wymianę switchy na dowolne, kompatybilne z nóżką MX. Nasadki PBT również posiadają standardowe otwory, dzięki czemu możliwa jest podmiana na dowolne nakładki. Kończąc opisywanie konfigurowania, nie sposób pominąć kolorowego paska na aluminiowej ramie. Również możliwy do modyfikacji, a inne barwy dostępne są do zakupu na stronie producenta.

Przód klawiatury Corsair K70 PRO MINI WIRELESS
Źródło: Corsair

Nowa klawiatura umożliwia trzy sposoby łączenia z najpopularniejszymi platformami do gier. Oprócz standardowego – przewodowego, istnieje możliwość podłączenia bezprzewodowego Bluetooth lub poprzez autorskie SLIPSTREAM WIRELESS – gwarantujące korzystanie z urządzenia bez opóźnień. Corsair nie zapomniał także o podświetleniu RGB. K70 PRO MINI WIRELESS, oprócz dobrze znanych diód pod klawiszami, posiada listwę LightEdge, która otacza cały obwód klawiatury i emituje przy tym kolorowe światło.

Klawiatura Corsair K70 PRO MINI WIRELESS od strony przewodu
Źródło: Corsair

Producent deklaruje ciągłość pracy do 32 godzin z włączonym podświetleniem lub 200 godzin z wyłączonym RGB na jednym ładowaniu. Samo zasilanie odbywa się poprzez przewód w oplocie zakończony wtykiem USB typu C. Urządzenie posiada wewnętrzną pamięć, która jest w stanie przechowywać do 50 wbudowanych profili.

Klawiatura Corsair K70 PRO MINI WIRELESS jest już dostępna do zakupu na stronie producenta. Jak przystało na sprzęt z najwyższej półki, trzeba przygotować duży zapas gotówki. Wyceniona została na 939 zł.