Company of Heroes 3 z oficjalną datą premiery. Darmowe demo gry zabierze nas do Afryki Północnej

Zapowiedziana w lipcu 2021 roku kontynuacja serii Company of Heroes rozbudziła nadzieje wielu fanów klasycznych RTS–ów, nikt jednak nie wiedział ile na ten tytuł przyjdzie nam ostatecznie poczekać. Wszystkie wątpliwości zostały już na szczęście rozwiane, twórcy zdradzili bowiem oficjalną datę premiery gry, udostępniając jednocześnie jej darmowe demo.

13 lipca 2022
Na skróty
  • Company of Heroes 3 zadebiutuje na rynku 17 listopada 2022 roku.
  • Na premierę gra zawierać będzie dwie kampanie. Twórcy udostępnili do pobrania darmowe demo zawierające jedną z misji.
  • Tytuł dostępny jest do zakupienia w przedsprzedaży. Edycja podstawowa kosztuje 239 zł, a wersja Premium – 319 zł.

Studio Relic Entertainment zdradziło oficjalną datę premiery zapowiedzianego już w zeszłym roku Company of Heroes 3. Kolejna część serii wojennych strategii czasu rzeczywistego trafi na rynek 17 listopada 2022 roku. Na premierę gra zaoferuje nam dwie kampanie:

  • włoską – opartą na dynamicznej mapie w sandboksowym stylu;
  • północnoafrykańską – rozgrywającą się w klasycznej dla serii formie następujących po sobie misji.

Dla graczy ciekawych rozwoju produkcji przygotowane zostało darmowe demo prezentujące Misję Alpha. Do jego uruchomienia wymagana jest rejestracja na stronie społeczności CoH oraz pobranie misji z poświęconej jej zakładki Steam. Fragment rozgrywki z gry zaprezentowano w poniższym materiale:

Company of Heroes 3 – przedsprzedaż

Na Steamie pojawiła się już oficjalna zakładka gry, w której podano jej cenę oraz wymagania sprzętowe. Za podstawowe wydanie preorderu przyjdzie nam zapłacić 239 zł, a w jego skład wejdzie pełna wersja gry wraz z zestawem elementów kosmetycznych. Do wyboru mamy również edycję Digital Premium w cenie 319 zł, która prócz dodatków kosmetycznych zagwarantuje nam też dostęp do dużego rozszerzenia planowanego na 2023 rok.

Na stronie poświęconej produkcji przedstawione zostały również fizyczne wydania gry, jednak nie są one jeszcze dostępne do zakupienia.

UWaga! Gorące informacje!