fbpx

CoD Modern Warfare 2 ze zwiastunem premierowym

6 października 2022,
19:31
Wiktor Niedziela

W serwisie YouTube został opublikowany premierowy zwiastun gry Call od Duty Modern Warfare 2. W nim zarys fabuły i zwyczajowa, hollywoodzka pompa.

Sylwetka żołnierza o pseudonimie Duch
Na skróty
  • Do sieci trafił świeżutki zwiastun Call of Duty Modern Warfare 2. W nim zarys fabuły i klasyczna, hollywoodzka skala.
  • Tegoroczny CoD opowie historię o walce z międzynarodowym biznesem narkotykowym.
  • W najnowszej części powrócą znane nam postaci – Soap, Ghost, a nawet kapitan John Price.
  • Gra zadebiutuje 27 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, który i tak jak w poprzednich latach, jest zwiastunem wysypu najgorętszych premier ostatnich miesięcy. W przedświątecznym wyścigu o uwagę klienta stają w szranki największe marki AAA, o których słyszał każdy, choć odrobinę zainteresowany branżą interaktywnej rozrywki. Jednym z przedstawicieli owych gigantów jest Call od Duty, który co roku dostarcza wiernym fanom kolejnej porcji wrażeń. Z okazji premiery gry do sieci trafił oficjalny zwiastun prezentujący fabułę Modern Warfare 2.

W Call of Duty Modern Warfare 2 powróciły kultowe postacie

Widowiskowy zwiastun gry nakreśla rys fabularny najnowszej części serii Call od Duty – w zwyczajowo widowiskowy sposób rodem z hollywoodzkich wojennych akcyjniaków. Materiał pozwala też zapoznać się z próbką polskiego dubbingu, który możecie ocenić sami o nieco ponad minutowym seansie trailera.

Historia zawarta w tegorocznej części opowie o walce z międzynarodowym biznesem narkotykowym, z którym zmierzymy się gdzieś na terenie Ameryki południowej. W skład jednostki Task Force 141 wchodzą znani z poprzednich części komandosi, między innymi legendarny Soap, Ghost czy choćby sam kapitan John Price.

Call of Duty Mordern Warfare 2 ukaże się już 27 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S.