Cities: Skylines 2 na screenach z Xbox Store. Wyciek pojawił się za sprawą Reddita

3 czerwca 2023,
12:00
Arek Grabowski
Park na tle miasta zbudowany w Cities: Skylines 2

Jeden z użytkowników Reddita na kanale związanym z Cities: Skylines 2 opublikował obrazy, które odnaleziono w Xbox Store. Za pomocą serwisu Web.archive można sprawdzić stronę odnoszącą się do nadchodzącej produkcji. Widać tam między innymi screeny pochodzące z gry, jednak nie wiemy, czy rzeczywiście tak będzie ostatecznie wyglądało Cities: Skylines 2.

Zdjęcia wyglądają na wczesną wersję tytułu lub nawet placeholdery. Oczywiście może być to również pełna gra, ale twórcy nie poinformowali, czy powinniśmy wierzyć screenom.

Cities: Skylines 2 pojawi się jeszcze w tym roku

Według oficjalnych informacji Cities: Skylines 2 pojawi się jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery pozostaje nieznana. Gra ukaże się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Ten tytuł tworzy studio odpowiedzialne za poprzednią część, czyli Paradox Interactive.

Opublikowane na Reddicie screeny pokazują zarówno ekran samej rozgrywki, jak i bardziej „reklamowe” materiały. Te zdjęcia krążą po sieci już dłuższy czas. Twórcy nie potwierdzają ich prawdziwości, jednak znaleziono je na oficjalnym sklepie Xbox Store.