Chernobylite – zaprezentowano ostatni przedpremierowy zwiastun

Twórcy tytułu Chernobylite – studio The Farm 51 – udostępnili ostatni przedpremierowy zwiastun gry. Dodatkowo opublikowano szczegóły dotyczące ostatecznej wersji gry, a wraz z nią pełną listę zmian i poprawek.

16 lipca 2021
Na skróty
  • Twórcy Chernobylite opublikowali ostatni przedpremierowy zwiastun, który pokazuje relację pomiędzy głownym bohaterem gry, Igorem, a postacią Black Stalker.
  • Zaprezentowano również szczegóły dotyczące ostatecznej wersji gry zawierającej długą listę zmian i poprawek.
  • Premiera tytułu odbędzie się 28 lipca 2021 na PC i nieco później na konsolach.

Twórcy Chernobylite – studio The Farm 51 – udostępnili najnowszy i zarazem ostatni zwiastun produkcji. Nowy trailer jeszcze bardziej zagłębia nas w losy głównego bohatera. Pokazuje on relację między Igorem a postacią o imieniu Black Stalker. Premiera tytułu odbędzie się 28 lipca 2021 na PC, a nieco później Chernobylite doczeka się również debiutu na konsolach.

Oprócz samej zapowiedzi zaprezentowano ostateczną wersję gry tuż przed premierą, która zawiera obszerną listę zmian i poprawek. Nie będę ich wymieniał, ponieważ jest ich aż 2000. Na platformie Steam ujawniono najważniejsze z nich.

Chernobylite – survivalowy horror RPG

Chernobylite wcielamy się w Igora, fizyka i byłego pracownika elektrowni atomowej w Czarnobylu, powracającego do Prypeci, by wyjaśnić tajemnicę zaginięcia swojej drugiej połówki blisko 30 lat temu. Każdy dzień wymaga planowania i przydzielania zadań swoim towarzyszom, bawimy się bowiem w trybie wieloosobowym. Podczas rozgrywki czeka na nas wiele wyzwań. Zmierzymy się z wrogim wojskiem i prześladowcami, a także ze zmutowanymi stworzeniami. Cała akcja toczy się w surowym i bezlitosnym środowisku. Każdy nasz wybór w grze wpływa na dalszą rozgrywkę. Za produkcję odpowiada polskie studio The Farm 51, za wydanie natomiast All in! Games

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!