fbpx

CD Projekt Red odpowiada na plotki dotyczące Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

16 marca 2023,
19:24
Jacek Kowal
Johnny Silverhand z CP2077

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że nadchodzący dodatek Cyberpunk 2077 zatytułowany Phantom Liberty ma nawiązywać do anime Edgerunners od Netflixa. Chociaż początkowo gra miała sporo problemów, to jednak seria łatek i wspomniany serial przyczyniły się do znacznego wzrostu popularności cybernetycznego świata. Teraz Redzi postanowili odpowiedzieć na kilka pytań

Czy zobaczymy więcej nawiązań do Edgerunners w nowym dodatku do Cyberpunk 2077?

Chociaż po premierze anime w grze pojawiło się kilka nawiązać do serii Netflixa, to niestety nie powinniśmy liczyć na więcej takich smaczków. Niedawne plotki sugerowały, że w nadchodzącym DLC będziemy mogli zobaczyć Falco, czyli drugoplanową postać z Edgerunners, a także niektóre miejsca pokazane w serialu, ale niestety Redzi sprowadzili nas na ziemię, dementując te pogłoski.

Niestety zawartość, która niedawno znalazła się w sieci, nie będzie dostępna w nadchodzącym rozszerzeniu. Chociaż serial Netflixa okazał się ogromnym hitem, to próżno nam szukać więcej nawiązań. Oczywiście gdzie diabeł nie może, tam gracza pośle, więc na pewno wiele osób będzie przeczesywało każdy piksel mapy, szukając choćby najmniejszego porównania.

Aktualnie nie wiemy, kiedy Phantom Liberty ma mieć swoją premierę, więc na pewno pojawi się jeszcze wiele plotek. Doradzam przyjmowanie ich na spokojnie, by nie zawieść się, gdy DLC w końcu zostanie wypuszczone, a Redzi mają to planować jeszcze na ten rok.