Capcom przedstawia zwiastun gameplayu w Dragon’s Dogma 2

13 czerwca 2023,
17:37
Amira El Berrah

Capcom Showcase przyniosło nam kilka nowinek ze świata gier, a wśród nich znalazł się nowy gameplay dla Dragon’s Dogma 2. Popularne RPG otrzymało od twórców również kilka dodatków do trybu jednoosobowego, aby wzbogacić rozgrywkę.

Twarz smoka z Dragon's Dogma 2

Capcom ogłosił nowy gameplay dla Dragon’s Dogma 2. Najnowszy sequel tej popularnej serii RPG dostarczy graczom towarzyszy sterowanych za pomocą sztucznej inteligencji, co ma wprowadzić nowy wymiar do gry.

Rozgrywka Dragon’s Dogma 2 rozkwita

Pierwszy zwiastun Dragon’s Dogma 2 został zaprezentowany kilka tygodni temu, jednak zawierał jedynie krótkie fragmenty z rozgrywki. Teraz nowo udostępniony materiał pozwala na bliższe zaznajomienie się z rozgrywką i skupia się na możliwościach grania u boku kompanów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Reżyser, Hideaki Itsuno, ujawnił, że świat w Dragon’s Dogma 2 będzie aż czterokrotnie większy niż w poprzedniej odsłonie. Co w połączeniu z wykorzystaniem najnowocześniejszej grafiki oraz wzbogaceniu przygody o potencjalną formę kooperacji z pewnością urozmaici rozgrywkę.

Dragon’s Dogma 2 zostanie wydane na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC. Materiał widzimy w około 1:04:40 filmu z Capcom Showcase.