Capcom podaje cenę odblokowania pełnego kontentu Teenage Mutant Ninja Turtles dla Street Fightera 6

9 sierpnia 2023,
12:00
Amira El Berrah

Kolaboracja pomiędzy Street Fighterem 6 a Teenage Mutant Ninja Turtles spotkała się z entuzjastycznym odbiorem graczy. Koszt pełnego zestawu treści związanych ze współpracą wynosi około stu dolarów.

Street Fighter 6 x Teenage Mutant Ninja Turtles

Niedawne ogłoszenie firmy Capcom przykuło uwagę graczy. Okazuje się, że w grze Street Fighter 6 pojawia się postacie z serii Teenage Mutant Ninja Turtles, co wywołało spore emocje wśród społeczności graczy. Długo nieznany był koszt tego nowego dodatku, jednak teraz poznaliśmy jego szczegóły.

Pełny zestaw dodatków Teenage Mutant Ninja Turtles kosztuje około 400 złotych

Aby uzyskać pełny zestaw elementów inspirowanych Nastoletnimi Żółwiami Ninja, gracze będą musieli wydać około 100 dolarów (na ten moment jest to trochę ponad 400 złotych).

W skład zestawu wchodzą cztery kompletne kostiumy, o wartości 750 jednostek wirtualnej waluty w grze, reprezentujące każdego z bohaterów. Dodatkowo, dla miłośników detali, dostępne będą kolorowe maski Żółwi Ninja, dostępne za 250 monet każda. Gra oferuje także inne elementy, takie jak zestawy naklejek, ramki do aparatu oraz tapety do wirtualnych urządzeń, których koszt wynosi 1300 monet.

Całkowity koszt zdobycia pełnej zawartości związanej z Nastoletnimi Żółwiami Ninja wynosi 5300 monet. Chociaż istnieje możliwość zdobycia pewnych ilości tej wirtualnej waluty podczas rozgrywki, większość graczy może zdecydować się na opcję zakupu za prawdziwe pieniądze.

Wirtualna waluta jest do zdobycia w grze, ale można ją także zakupić

Monety są dostępne w różnych pakietach, obejmujących od 250 do 2750 jednostek. Najbardziej opłacalnym wyborem, aby zdobyć pełny zestaw elementów związanych z Nastoletnimi Żółwiami Ninja jest zakup dwóch pakietów po 2750 monet, co łącznie wyniesie 99,98 dolarów.

Warto podkreślić, że choć kostiumy nie zmieniają postaci w nowych bohaterów, to jednak dają graczom możliwość dostosowania wyglądu swoich awatarów, zwłaszcza w trybie World Tour.

W porównaniu do innych gier, jak choćby Injustice 2 od Warner Bros, gdzie za dodanie postaci Żółwi Ninja trzeba było zapłacić 19,99 dolarów( w przybliżeniu 83 złote), by otrzymać pełnoprawnych bohaterów, to cena przedstawiona przez Capcom jest znacznie wyższa.