fbpx

Call of Duty: Warzone 2.0 straciło więcej graczy niż oczekiwano według informatora

Gracze Call of Duty: Warzone 2.0 nie mają łatwego życia od grudniowej aktualizacji tytułu. Produkcja ciągle zmaga się z plagą cheaterów, bugów, problemów i błędów. Prawdopodobnie z tych powodów naprawdę wiele osób odeszło od Warzone 2 na rzecz innych tytułów, które oferują lepszy stan techniczny.

Jeden z użytkowników Twittera o nicku „CharlieINTEL” opublikował post, w którym pokazuje, że Call of Duty: Warzone 2.0 straciło znacznie więcej graczy, niż oczekiwano.

Słyszeliśmy od wielu ludzi, że Warzone 2 straciło więcej graczy podczas przerwy [świątecznej], niż oczekiwano. Nie jest jasne, co to znaczy oraz czy coś się od tego momentu zmieni. Miejmy nadzieję, że otrzymamy niedługo dobre wiadomości!

CharlieINTEL na Twitterze

Call of Duty: Warzone 2.0 straciło ponad 70% graczy od premiery według statystyk Steama

Call of Duty: Modern Warfare 2 ciągle się rozwija, do produkcji trafią nowe tryby. Mimo wszystko tryb Warzone 2.0 nie radzi sobie najlepiej z wyżej wymienionych względów. YouTuber JGOD opublikował na Twitterze tabelę, która pokazuje, jak wielu graczy odeszło od tytułu.

Widać, że produkcja niestety nie radzi sobie najlepiej i Activision powinno podjąć odpowiednie kroki. Mimo wszystko tabela opiera się na nieoficjalnych informacjach, prawdziwe liczby mogą być inne.