Call of Duty: Modern Warfare 2 otrzymuje sezon 2. Reloaded. Wyciekł oficjalny trailer

11 marca 2023,
18:33
Arek Grabowski
Czterech bohaterów z Call of Duty: Modern Warfare 2 rozmawiających przy stole

Dziś wyciekł zwiastun 2. sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2, który ma nosić podtytuł Reloaded. Przeciek udostępnił jeden z użytkowników Twittera „JC_RoseThorn”. Trailer to nie wszystko, ponieważ otrzymaliśmy również potencjalną datę premiery aktualizacji.

Gra ma zostać zaktualizowana już 15 marca. Według powyższego użytkownika w Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępny darmowy trial od 16 do 20 marca. Poprzedni raport serwisu Insider Gaming również informował o graniu przez weekend za darmo. Prawdopodobnie trial jest więc potwierdzony.

Co do Call of Duty: Modern Warfare 2 wprowadzi Sezon 2. Reloaded?

Jest to swego rodzaju aktualizacja teraz trwającego sezonu, który rozpoczął się 15 lutego. Dokładnie miesiąc po jego starcie twórcy zamierzają wprowadzić poprawki. Sezon 2. Reloaded prawdopodobnie naprawi sporo błędów, ulepszy pewne aspekty rozgrywki i doda nowe bronie, przedmioty kosmetyczne czy nawet mapy.

Obecnie dokładne informacje dotyczące sezonu 2. Reloaded nie są znane. Activision nie wydało wciąż oficjalnego ogłoszenia dotyczącego aktualizacji. Informacji możemy prawdopodobnie spodziewać się w poniedziałek 13 lutego.