fbpx

Call of Duty: Black Ops 6 zostanie wydane w subskrypcji Game Pass od dnia pierwszego

29 maja 2024,
10:00
Arek Grabowski
Żołnierz siedzący w ciemności

Ujawniono jeden z najważniejszych sekretów związanych z nadchodzącą odsłoną serii Call of Duty. Za pośrednictwem bloga Xbox Wire potwierdzono, że Black Ops 6 trafi do subskrypcji Game Pass od dnia pierwszego. Będzie to pierwsza odsłona tej serii dostępna w usłudze. Taki krok zdecydowanie poszerzy grono graczy. Dodatkowo warto zauważyć, że Black Ops 6 to gra, która potencjalnie wyprzedzi pod względem jakości poprzednie części. Potwierdzono, że tytuł jest grywalny od ponad 2 lat. Oznacza to o wiele dłuższy proces produkcyjny niż w przypadku innych odsłon.

Call of Duty: Black Ops 6 otrzymało niedawno zwiastun, który potwierdza wojnę w Zatoce Perskiej. Więcej informacji Activision ujawni już niebawem. Wcześniej informowano, że szczegóły poznamy już w czerwcu.

Call of Duty: Black Ops 6 to pierwsza gra z serii w Xbox Game Pass

Oznacza to, że potencjalnie inne odsłony Call of Duty również zostaną wydane w Game Passie. Oczywiście Activision lub Microsoft na ten moment nie potwierdzają takiej informacji. Wraz z dodaniem Black Ops 6 mogą nastąpić zmiany cen innych gier z serii. Twórcy opublikowali również nowy trailer z okazji ogłoszenia pierwszego Call of Duty w Game Passie.

Trailer skupia się na fabule z gry. Jest on wciąż nieco tajemniczy. Mimo wszystko więcej informacji otrzymamy już 9 czerwca podczas Xbox Games Showcase. Oczekuje się, że wtedy zobaczymy pierwszy gameplay z tego tytułu.