fbpx

Cała seria Judgment od Ryu Ga Gotoku już dostępna na Steamie

Festiwal szaleństwa Ryu Ga Gotoku nie ma końca. Zaraz po tym, jak ogłoszono dwie nowe gry z serii Yakuza, na platformie Steam pojawiły się znienacka gry spod sztandaru Judgment, uwielbianego i długo wyczekiwanego przez fanów spin-offu głównej serii!

Fani Yakuzy będą chyba długo zbierać szczęki z podłogi po zalewie informacji i niespodzianek, które przyniósł dzisiejszy RGG Summit 2022 (szczegóły na temat Yakuza: Ishin, Like a Dragon Gaiden. The Man Who Erased His Name i Like a Dragon 8 to tylko niektóre z nich). Niekonsolowi wielbiciele studia będą w końcu mogli zagrać w Judgment i Lost Judgment, o czym do tej pory mogli tylko pomarzyć!

The Judgment Collection wreszcie na PC

Obie te gry to jedne z najbardziej udanych i krytycznie uznanych pozycji wśród dorobku studia Ryu Ga Gotoku, co tylko wzmagało apetyt fanów na nie. Przez długi czas były jednak zaplątane w problematyczny układ pomiędzy studiem a agencją aktorską, która udostępniała wizerunek odtwórcy głównej roli, Takuyi Kimury, o czym pisałam już wcześniej w osobnym tekście. Skoro jednak gry pojawiły się na platformie Steam, problem wydaje się być przynajmniej tymczasowo rozwiązany. Nacieszmy się tymi świetnymi grami, skoro w końcu jest okazja!

Wspomnę jeszcze, że gry z serii Judgement można kupić osobno lub w zestawie, póki co tylko na Steamie. O pozostałych kanałach dystrybucji póki co nie ma informacji. Judgment można nabyć za 169 zł, Lost Judgement za 259 zł, a dodatek The Kaito Files za 129 zł. Cena całego zestawu to 423, 32 zł. Przy jego zakupie dodatek The Kaito Files jest darmowy.