fbpx

Buzz Astral niedługo wyląduje na Disney+

Nie trwało długo, by Buzz Astral z sali kinowej przyleciał na nasze własne ekrany. Disney ogłosiło, że kosmiczny komandos przyleci na Disney+ już na początku sierpnia.

Buzz Astral jest jedną z najnowszych animacji od studia Pixar, nad którą pracowano od 2016 roku. Sama postać dzielnego kosmicznego komandosa jest powszechnie znana od 1995 roku, kiedy to pojawił się jako jedna z głównych postaci w kultowym już Toy Story. Po latach studio postanowiło, że zasługuje on na swój własny film, w którym nie będzie już „zwykłą zabawką”.

Buzz Astral już 3 sierpnia trafi na Disney+

Disney potwierdził, że ich animacja wypuszczona do kin 17 czerwca 2022 roku, już w 3 sierpnia znajdzie się w ich usługach SVOD. Niedługo każdy abonent portalu streamingowego należącego do uszatego gryzonia będzie mógł albo odświeżyć sobie ten film (jeśli miał przyjemność być na nim w kinie), albo zobaczyć go pierwszy raz. Z tej okazji Pixar 19 lipca opublikował na swoim kanale Youtube trailer informujący o nadejściu naszego bohatera.

Co prawda Buzz nie poradził sobie za dobrze na wielkim ekranie, pomimo że dziennikarskie opinie były dość przychylne. Jest to zapewne jedna z przyczyn, dla której tak szybko trafia on do Internetu. Na zakończenie przypomnę, że film jest poniekąd Spin-Offem Toy Story, ale nie ma nic wspólnego z zabawkami (no może poza kolejną okazją do ich sprzedawania w realnym świecie).