Brytyjska firma ubezpieczeniowa przygotowała niecodzienną ofertę związaną z Dead Island 2

21 kwietnia 2023,
20:31
Dorota Żak
Reklama firmy DeadHappy związana z Dead Island 2

Po wielu latach oczekiwania wreszcie nadeszła premiera Dead Island 2. Starcie z zombie przeniesie nas do opanowanego przez nieumarłych Los Angeles, a będzie to na tyle niebezpieczne zadanie, że przyda się dodatkowa ochrona. Na przykład w postaci ubezpieczenia od nieszczęśliwego zgonu, które oferuje pewna brytyjska firma. Zakłada ono, że (prawdopodobnie) nie powrócimy później jako zombie, a nasi bliscy wybiorą się na przyjęcie do Los Angeles.

Pośmiertne życzenia z Dead Island 2

DeadHappy to firma ubezpieczeniowa o niecodziennej ofercie, która specjalizuje się w spełnianiu pośmiertnych życzeń. Mogą one obejmować wysłanie czyichś prochów w kosmos, wsparcie celów charytatywnych czy zafundowanie komuś tatuażu. Kreatywne podejście DeadHappy do tematu zaowocowało także ciekawą współpracą z Plaion.

Z okazji premiery Dead Island 2 w sieci pojawił się filmik zachęcający do skorzystania z usług firmy na wypadek ewentualnej apokalipsy zombie. Choć został przygotowany z przymrużeniem oka i w stylu przypominającym ten z Mango TV, reklamuje faktycznie istniejącą ofertę. Za jedyne 8 tysięcy funtów brytyjskich zapewnimy sobie opłatę kosztów pogrzebu i wysłanie znajomych na imprezę do Los Angeles… zanim zacznie ono wyglądać tak, jak w nowo wydanej grze.

Jest to jedno z możliwych życzeń oferowanych przez DeadHappy, które zaznacza jednak, że nie zmusi nikogo do jego spełnienia. Niezależnie od tego pozwala innym dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcemy. Same życzenia można dodać do swojej polisy.