A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl za darmo w Epic Games Store od przyszłego tygodnia

Na Epic Games Store co tydzień trafiają różne tytuły do odebrania zupełnie za darmo. Od przyszłego tygodnia do swojej biblioteki będziemy mogli dodać A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl.

31 lipca 2021
Na skróty
  • Oficjalnie poznaliśmy tytuły, które będą dostępne od przyszłego tygodnia w Epic Games Store.
  • A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl będziemy mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie od 5 do 12 sierpnia 2021.
  • Aktualnie na Epic Games Store do odebrania są Mothergunship oraz Train Sim World 2. Na dodanie tych gier do swojej biblioteki mamy czas do 5 sierpnia.

Epic Games Store co tydzień rozdaje różne tytuły zupełnie za darmo. Poznaliśmy już produkcje, które będą dostępne od przyszłego tygodnia. A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl będziemy mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie od 5 do 12 sierpnia 2021.

Aktualnie na Epic Games Store do odebrania są Mothergunship oraz Train Sim World 2. Ta pierwsza to strzelanka z elementami rozgrywki typu bullet-hell. Tworzymy w niej własne karabiny i walczymy z przeciwnikami. Drugi tytuł to kontynuacja zaawansowanego symulatora pociągów, która pozwala graczom zasiąść za sterami lokomotyw. Na dodanie tych gier do swojej biblioteki mamy czas do 5 sierpnia do godziny 17:00. 

A Plague Tale: Innocence – pierwszy darmowy tytuł w Epic Games Store

A Plague Tale: Innocence wcielamy się w Amicie de Rune. Amicia jest uzbrojona w procę, którą zabija i odstrasza wrogów. Rozgrywka polega na wykonywaniu zagadek survivalowych, stosując metody odstraszania lub odwracania uwagi hord głodnych szczurów w celu uzyskania dostępu do nowych obszarów. Oprócz Amici do wyboru mamy jeszcze jedną postać. Jej młodszy brat, Hugo, może być skierowany do konkretnych zadań, gdy Amicia jest zajęta. Dodatkowo chłopak może przejmować kontrolę nad szczurem i przekradać się przez małe przestrzenie.

Bohaterowie z włóczęgami z A Plague Tale: Innocence, a za nimi palący się młyn

Speed Brawl od przyszłego tygodnia za darmo w Epic Games Store

Speed Brawl to gra wyścigowa 2D z naciskiem na szybką jazdę i brutalną walkę. Mamy za zadanie znaleźć najlepszy dla nas styl i skompletować najsilniejszą drużynę wojowników na świecie. Do dyspozycji otrzymujemy sześć wyjątkowych postaci, każdą o własnym stylu gry. Mamy do wyboru mnóstwo ulepszeń, dzięki którym spersonalizujemy wybranego bohatera, zostawiając konkurencję w tyle. Dostępnych jest ponad 50 niepowtarzalnych, pełnych akcji zawodów i wyścigów podzielonych na liczne ligi Speed Brawl. Możemy bawić się w lokalnym i internetowym trybie kooperacji, w którym da się przejść całą kampanię.

Fragment rozgrywki z Speed Brawl

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!