fbpx

Broforce Forever – do platformówki pełnej rozwałki trafi nowa aktualizacja

19 listopada 2022,
13:31
Dorota Żak

Broforce otrzyma wkrótce największy w swojej historii update, a wraz z nim masę nowości, które pozwolą nam na jeszcze większe sianie zniszczenia na mapach niż do tej pory.

Lokacja z gry Broforce

Broforce to z pewnością tytuł wyjątkowy, który pozwala nam wcielić się w największych bohaterów Stanów Zjednoczonych, takich jak Rambro, Snake Broskin czy Brominator. Nasza misja jest prosta, wysłani w pikselowej grafice w dalekie regiony świata opanowane przez terrorystów mamy przynieść im wolność, przemierzając kolejne lokacje, w których wszystko wybucha i ulega zniszczeniu. Jest zabawnie, jest niepoważnie, jest adrenalina, a w 2023 roku zyskamy kolejny powód, aby powrócić do tej produkcji.

Co nowego w Broforce?

Zapowiedzianej wczoraj przez Devolver Digital, czyli wydawcę gry, aktualizacji do tytułu towarzyszył krótki zwiastun, który wskazywał na wyzwania, jakie jeszcze przed nami staną. Broforce ma w przyszłym roku otrzymać nowych bohaterów i misje, a do tego jeszcze więcej wolności. Choć dokładne szczegóły nie zostały podane, możemy spodziewać się, że update ze słowem Forever w tytule utrzyma klimat całości i po raz kolejny pozwoli nam na całkowitą rozwałkę mapy. Wiemy też, że nadchodząca aktualizacja ma być największą, jaka trafiła do tej pory do Broforce.

Dla przypomnienia, w produkcję Free Lives zagramy na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Jeśli chcemy mieć przedsmak, co czeka nas w pełnej wersji, możemy również sięgnąć po darmowe The Expendabros, które działa jak swoiste demo Broforce.