Blanc – zapowiedź kooperatywnej przygodówki dla 2 osób

Pojawił się zwiastun zapowiadający Blanc, kooperatywną grę o wilczku i jelonku dla dwóch osób. Tytuł studia Casus Ludi zachwyca uroczą, rysunkową grafiką.

29 czerwca 2022
Na skróty
  • Pojawił się pierwszy zwiastun Blanc.
  • Tytuł będzie kooperatywną przygodówką dla dwóch osób.
  • Nadchodząca produkcja studia Casus Ludi ma mieć premierę w pierwszym kwartale 2023 roku.

Wraz z ogromnym sukcesem It Takes Two popularność zyskały tytuły przeznaczone dla dwóch osób. Studio Casus Ludi przygotowuje kolejną grę skupioną na kooperacji dwójki graczy, którzy tym razem wcielą się w wilczka i jelonka. Na kanale IGN pojawił się dziś zwiastun zapowiadający nadchodzącą produkcję – Blanc.

Blanc – zapowiedź i pierwsze informacje

Tytuł skupi się na dwójce młodych zwierząt, wilczku i jelonku, które w trakcie śnieżycy odłączyły się od rodzin. Bohaterowie wyruszają we wspólną podróż w poszukiwaniu bliskich, wykorzystując swoje indywidualne zdolności i pomagając sobie nawzajem w pokonywaniu przeszkód.

Twórcy obiecują poruszającą historię o niecodziennej przyjaźni i wygląda na to, że są na dobrej drodze, by dostarczyć ją graczom. Urocza fabuła nie będzie jednak jedyną zaletą Blanc. Gra na pierwszy rzut oka zachwyca czarno-białym, rysunkowym stylem graficznym.

Przygodę wilczka i jelonka poznamy razem z drugim graczem w kooperacji lokalnej lub sieciowej. Premiera zapowiedziana jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Blanc będzie dostępny w wersjach na Switcha oraz PC, a już teraz można dodać produkcję do listy życzeń na Steamie i Epic Games Store.

UWaga! Gorące informacje!