fbpx

Black Panther: Wakanda Forever z oficjalnym zwiastunem. Oto nowa Czarna Pantera

Marvel zaprezentował oficjalny zwiastun Black Panther: Wakanda Forever. W nowym trailerze po raz pierwszy w pełni pojawia się nowa Czarna Pantera. Zgodnie z przewidywaniami fanów strój obrońcy Wakandy nosi jedna z kobiecych postaci.

Na skróty
  • Na kanale Marvela na YouTube pojawił się oficjalny zwiastun filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu.
  • W trailerze pojawia się kobieca bohaterka w pełnym stroju Czarnej Pantery.
  • Ostatni film czwartej fazy MCU wejdzie na ekrany kin już 11 listopada.

Premiera kolejnego filmu z MCU nadchodzi wielkimi krokami. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu trafi do kin już 11 listopada, czyli za niewiele ponad miesiąc, a do tej pory Marvel nie zdradził wiele, jeśli chodzi o fabułę produkcji, również w teaserze udostępnionym w lipcu na San Diego Comic Con 2022. Największą zagadką jest oczywiście tożsamość nowej Czarnej Pantery – miano obrońcy Wakandy w komiksach przejęła po bracie księżniczka Shuri, ale nie możemy być pewni, że fabuła w MCU nie odbiegnie od najbardziej prawdopodobnej wersji wydarzeń.

W oczekiwaniu na premierę Black Panther: Wakanda Forever Marvel udostępnił dziś oficjalny zwiastun filmu. W materiale nareszcie w pełni pojawia się Czarna Pantera! Zgodnie z przewidywaniami wygląda na to, że strój nosi jedna z kobiecych postaci, jednak która dokładnie, dowiemy się zapewne dopiero w dniu wejścia filmu na ekrany. Oprócz tego trailer prezentuje nieco więcej, jeśli chodzi konflikt Wakandy z Atlantydą i głównego antagonistę, Namora (w tej roli Tenoch Huerta).

Black Panther: Wakanda Forever – koniec 4. fazy

Najbliższa pełnometrażowa produkcja spod szyldu Marvela będzie również ostatnim filmem czwartej, niestety dość rozczarowującej, fazy MCU. Tytuł ma jednak zbudować fundamenty pod zaplanowany na przyszły rok serial Ironheart – bohaterka Riri Williams grana przez Dominique Thorne zadebiutuje właśnie w Czarnej Panterze. Oprócz tego ponownie na ekranie w znanych z poprzedniej części rolach pojawią się m.in. Letitia Wright, Angela Bassett, Lupita Nyong’o i Winston Duke.