fbpx

Bandai Namco i Limbic Entertainment przedstawiają nam Park Beyond w walentynkowej odsłonie

Święto zakochanych można obchodzić na wiele sposobów. Park Beyond nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale twórcy z wyjątkowej okazji dedykują jego najnowszy zwiastun właśnie miłości. Przyznajmy sami, parki rozrywki z motywem to zawsze jest dobry pomysł, a w Candyville doczekamy się mnóstwa atrakcji.

Panorama walentynkowego Park Beyond

Miłość unosi się w powietrzu. Bandai Namco i Limbic Entertainment z okazji Walentynek przedstawiają nam w nowym zwiastunie Park Beyond pełne różu i słodyczy Candyville. Premiera gry strategicznej, w której wcielimy się w architekta i stworzymy własny park rozrywki, ma odbyć się w 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X i PC.

Candyville, czyli odrobina słodyczy wprowadzona do Park Beyond

Twórcy w zapowiedzi z romantycznym motywem zabierają nas na randkę do Park Beyond w odsłonie dla zakochanych. W Candyville przejedziemy się Match Makerem z kabinami w kształcie serca czy młyńskim kołem, w tym przypadku również sercem. Dodatek pozwoli nam ozdobić cały park rozrywki odcieniami różu i modyfikować przestrzeń według upodobań.

W trailerze zachwycimy się nie tylko uroczą scenerią. Zadbano w nim o to, abyśmy zobaczyli, jak w Park Beyond dostosujemy wszystko dzięki systemowi budowania tras kolejek górskich. Wielkość i szerokość obiektów, ich rozmieszczenie, dodawanie elementów do sklepów czy ścieżek da nam możliwość stworzenia unikalnych atrakcji. Podczas kreowania przestrzeni zatrzemy rączki, widząc zasobny system ulepszeń. Pozwoli nam on na dopieszczenie wszystkich atrakcji. W skrócie, cały wystrój wedle uznania gracza!

Fani adrenaliny i parków rozrywki uśmiechną się pod nosem, grając w Park Beyond. Stworzone przez siebie atrakcję przetestują w perspektywie pierwszoosobowej. Rozgrywka została przewidziana dla jednego gracza, dodatkowo, aby dać mu jeszcze większą swobodę, twórcy gry wprowadzili do niej tryb piaskownicy. Park Beyond jest opracowywane na silniku Unreal Engine 5.