Assassin’s Creed Valhalla otrzymuje dziś ostatnią aktualizację

21 lutego 2023,
13:15
Arek Grabowski
Eivor stojący przed dużym rozłożystym drzewem w Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla już dziś otrzyma ostatnią aktualizację od Ubisoftu w historii. Nie jest to tak naprawdę nic specjalnego, ponieważ wprowadzono tylko pomniejsze usprawnienia oraz poprawki błędów. Patch można pobrać na dowolnej platformie.

Jest to swego rodzaju pożegnanie z grą przez twórców. Assassin’s Creed Valhalla wciąż pozostaje największym tytułem z serii. To unikatowe połączenie RPG akcji oraz płynnej walki i ogromnego świata do eksploracji, w czym pomaga charakterystyczny system parkour. Na stronie internetowej twórców można znaleźć dokładny opis dzisiejszej ostatniej aktualizacji oznaczonej numerem 1.7.0.

Pożegnanie Assassin’s Creed Valhalla na Twitterze i w grze za pomocą aktualizacji

Twórcy opublikowali komunikat o ostatniej aktualizacji na swoim Twitterze. Ubisoft nazwał ten patch po prostu „Final Bug Fix Update”. Do gry nie zostaną już wprowadzone żadne aktualizacje od tego momentu.

Aktualizacja waży około 500 MB, jest niewielka i dostępna dla każdej platformy, gdzie Assassin’s Creed Valhalla się pojawiło. Gracze wyrażają swoje opinie o grze w komentarzach do posta twórców. Tytuł zasłużył na swoją popularność rozmiarem i długim wsparciem. Assassin’s Creed Valhalla to również pierwsza gra w historii, która otrzymała nagrodę Grammy.

Gracze czekają teraz na nadchodzącą odsłonę Mirage, która wraca do korzeni serii. Mapa będzie tam bardziej skondensowana, elementów RPG twórcy również planują mniej. Assassin’s Creed Mirage będzie „czymś zupełnie innym” niż Valhalla lub Origins. Widać tam sporo nawiązań do klimatu pierwszej części serii.