fbpx

Assassin’s Creed Codename Red i Star Wars Outlaws potwierdzone na kolejny rok fiskalny

9 lutego 2024,
07:00
Kaja Piaścik
Kay Vess na ślizgaczu na planecie Toshara na grafice koncepcyjnej Star Wars Outlaws

W najnowszym raporcie finansowym Ubisoftu zostały potwierdzone okna premierowe dwóch nadchodzących dużych tytułów. Star Wars Outlaws i Assassin’s Creed Codename Red trafią do sprzedaży w roku fiskalnym 2025, czyli do końca marca 2025 roku.

Nadchodzą Assassin’s Creed Codename Red i Star Wars Outlaws

Styczniowe doniesienia o debiucie Star Wars Outlaws okazały się prawdziwe. Produkcja ma pojawić się na rynku między kwietniem a końcówką 2024 roku.

Kolejna po tegorocznym Mirage odsłona Assassin’s Creed, tym razem zabierająca graczy do feudalnej Japonii, jest z kolei w planach na cały kolejny okres podatkowy. W praktyce premiery spodziewalibyśmy się wobec tego raczej w pierwszym kwartale 2025 roku. Według ostatnich plotek debiut Codename Red może jednak przypaść już na listopad bieżącego roku.

Idąc dalej, przygotowujemy się do bardzo obiecującej oferty na rok fiskalny 2025, w tym nadchodzącej premiery Star Wars Outlaws w 2024 roku, która powinna być kamieniem milowym w branży gier wideo, zwłaszcza biorąc pod uwagę niezaprzeczalny urok tej legendarnej serii, która po raz pierwszy zaoferuje przestrzeń otwartego świata, a także Assassin’s Creed Codename Red osadzonego w długo oczekiwanym uniwersum feudalnej Japonii. Z niecierpliwością czekamy na ujawnienie pełnego zakresu kreatywnych możliwości zespołów Ubisoftu, które ciężko pracują, aby te gry odniosły sukces i spełniły oczekiwania graczy.

Yves Guillemot, współzałożyciel i CEO Ubisoftu w raporcie finansowym za 3. kwartał roku fiskalnego 2023-2024

Więcej informacji już w maju

Jak można przeczytać w raporcie w ramach założeń na nadchodzący okres fiskalny, Ubisoft planuje zdradzić więcej informacji o Star Wars Outlaws i Assassin’s Creed Codename Red już w maju. Wygląda na to, że właśnie wtedy poznamy planowane daty premier obu wyczekiwanych produkcji.

Warto zauważyć, że majowa zapowiedź pokrywa się z plotkami dotyczącymi premiery Assassin’s Creed Codename Red, która miałaby odbyć się w listopadzie.

Zakres oferty na rok fiskalny 2024-25 zostanie ujawniony w maju i obejmie w szczególności Assassin’s Creed Codename Red i Star Wars Outlaws po stronie premium oraz The Division Resurgence i Rainbow Six Mobile po stronie free-to-play.