fbpx

Armored Core 6 zostanie zaprezentowany na żywo już dziś

25 lipca 2023,
10:00
Arek Grabowski
Walczące w powietrzu mechy w Armored Core 6

Dla fanów Armored Core 6 twórcy przygotowali livestream, który odbędzie się dziś i ma prezentować rozgrywkę z ewentualnym komentarzem FromSoftware. Transmisja będzie trwać 12 minut w serwisie YouTube oraz Twitch. Bandai Namco rozpocznie stream 25 lipca o 16:00 czasu polskiego. Na ten moment nie wiemy dokładnie, czego można spodziewać się po prezentacji.

Do premiery gry pozostał już tylko miesiąc, więc najprawdopodobniej zobaczymy finalny produkt. Dla osób, które czekają na Armored Core 6 będzie to bardzo ważne wydarzenie. Niedawno poznaliśmy także zawartość fizycznego wydania gry. O tym tytule wiadomo naprawdę sporo – pozostały tylko gameplaye.

Co twórcy zaprezentują na transmisji poświęconej Armored Core 6?

Najprawdopodobniej zostanie wybrany fragment gry, w którym można zobaczyć możliwie najwięcej mechanik. Dzięki temu twórcy zaprezentują sporo zawartości. Można spodziewać się efektownych sekwencji oraz komentarza deweloperów.

Armored Core 6 jest tytułem od FromSoftware. Rozgrywka zdecydowanie będzie więc wymagająca i niewybaczająca błędów. Mimo wszystko to przyciąga fanów do tego rodzaju tytułów. Już dziś dowiemy się, czy FromSoftware spełniło swoje zadanie.