fbpx

Arcane na nowym zwiastunie. Drugi sezon serialu będzie również ostatnim

11 czerwca 2024,
20:22
Dorota Żak
Caitlyn z serialu Arcane

Po długim czekaniu wreszcie nadeszła odpowiednia pora i dostaliśmy pełen akcji zwiastun wyczekiwanego drugiego sezonu Arcane. Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, więc powiemy tylko, że kontynuuje on wątki z poprzednich odcinków i karze bohaterom mierzyć się z konsekwencjami ich wcześniejszych działań. Jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszego sezonu, polecamy nadrobić, a jeśli macie go już za sobą, zostawiamy wam świeży trailer.

Finał historii Arcane coraz bliżej

Zwiastun to nie wszystko, bo towarzyszyło mu kilka informacji. Wcześniej wiedzieliśmy już, że nowe odcinki Arcane pojawią się na Netflixie w listopadzie tego roku. Nie wiedzieliśmy jednak, że drugi sezon będzie także ostatnim, jaki otrzyma serial. W imieniu swoim i Alexa Yee, potwierdził to już Christian Linke, jeden z twórców produkcji. Podobno od początku mieli oni pomysł na konkretne zakończenie, dlatego my też mamy nadzieję na porządne zwieńczenie historii Jinx i Vi.

Mimo że Arcane się kończy, Linke i Yee planują jeszcze powrócić do jego świata z nowymi opowieściami. W tym celu nadal będą współpracować ze studiem animacji Fortiche. Nowe projekty już powstają, a twórcy planują przekazać więcej szczegółów na ich temat pod koniec roku.