AEW Fight Forever – nowy wrestling na konsolach i PC jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch ukaże się nowa gra traktująca o zapasach wolnej amerykanki czyli o wrestlingu spod znaku AEW!

3 sierpnia 2022

THQ Nordic GmbH, All Elite Wrestling, LLC (AEW) i YUKE’S Co., Ltd. łączą swoje siły i jeszcze w tym sezonie wydadzą grę określaną przez twórców jako największe wydarzenie tag team! W grze ma nie zabraknąć efektownych finiszerów, które widzowie AEW mogą znać z ich audycji. Tryb współpracy online ma dostarczyć masy rozrywki dzięki efektownym ciosom zespołowym, wyprowadzanych wyjątkowo prostymi i intuicyjnymi komendami.

Największe wydarzenie Tag Team tego sezonu!

Ponadto gra ma oferować bardzo rozbudowany tryb kariery dla pojedynczego gracza wraz z kreacją wrestlerów i dostępem do znanych aren AEW. Twórcy zapowiadają, że gra będzie zawierała wiele rodzajów rozgrywek i atrakcji, tak aby oferować jak najwięcej dobrej zabawy każdemu fanowi wrestlingu!

Gameplay

Kenny Omega, EVP w AEW i były World Champion AEW oraz World Tag Team Champion AEW o ogłoszeniu gry AWE: Fight Forever

Jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiłem po podpisaniu kontraktu z AEW, było poproszenie Tony’ego Khana o pomoc w utworzeniu najlepszego zespołu developerów gier na świecie, aby stworzyć najlepszą grę wrestlingową w historii. Cóż, właśnie udał nam się idealny finiszer: współpraca z globalną potęgą wydawniczą i dystrybucyjną THQ Nordic przy AEW: Fight Forever. Marka THQ od dawna jest synonimem gier wrestlingowych. Po prostu nie istnieje partner z lepszymi kwalifikacjami, który zaoferowałby AEW: Fight Forever milionom fanów wrestlingu z całego świata.

Walki dla pojedynczego gracza, tagteam, 3-way, 4-way, ladder, Casino Battle Royale, Falls Count Anywhere, Unsanctioned Lights Out, Exploding Barbed Wire Death Match, tryb współpracy online, ponad 40 broni do użycia w czasie walki, mini gry oraz wyzwania dzienne i tygodniowe – wszystko to zapowiada wyjątkową ucztę dla fanów wrestlingu.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę gry AEW: Fight Forever

Michał Chyła

Recenzuje komiksy i gry Indie. Fanatyk gatunku soulslike.
UWaga! Gorące informacje!