fbpx

ADATA XPG HURRICANE ARGB – szybkie i ciche wentylatory komputerowe

ADATA przy pomocy swojej submarki XPG prezentuje nowe wentylatory komputerowe. Model HURRICANE wyposażono w podświetlenie ARGB i dwuwarstwowe skrzydła. Najnowsze urządzenie to połączenie estetyki i wysokiej wydajności chłodzenia.

Na skróty
  • ADATA prezentuje nowe wentylatory komputerowy.
  • Model HURRICANE dostępny jest w wariantach 120 i 140 mm.
  • Konstrukcja wykorzystuje opatentowane dwuwarstwowe skrzydła.
  • Wiatraki wyposażono w podświetlenie ARGB i sterowanie PWM.
  • Cena i data sprzedaży nie zostały ujawnione.

ADATA, szybko rozwijająca się marka produkująca sprzęt komputerowy m.in. dla graczy, prezentuje nowe wentylatory komputerowe XPG HURRICANE ARGB PWM. Najnowszy model dostępny będzie w wariancie 120 mm, jak i 140 mm, łącząc ze sobą najwyższą wydajność chłodzenia i estetykę.

Podwójne łopatki XPG HURRICANE ARGB

XPG, które jest submarką ADATY poczyniło ogromne postępy w rozwoju swojej oferty produktów chłodzących. Po świetnych chłodzeniach cieczą typu AIO, a także wentylatorach VENTO, przyszedł czas na stworzenie nowych i lepszych wiatraków HURRICANE.

XPG HURRICANE wykorzystują opatentowaną dwuwarstwową konstrukcję skrzydeł, które zapewniają maksymalną wydajność chłodzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wentylator może zwiększyć przepływ powietrza, jednocześnie minimalizując opór. Wynikiem ma zostać maksymalne możliwe chłodzenie oraz hałas na niskim poziomie.

Najnowsze wentylatory wyposażono we wtyczki 4-pinowe. Użytkownik może modulować prędkość obrotu i spowodować aby komputer był chłodniejszy lub cichszy. Dodatkowo nie zabrakło podświetlenia, które w 2022 roku jest standardem. W tym przypadku otrzymujemy w pełni zarządzalne ARGB, które jest w stanie zsynchronizować się z większością programów dedykowanych do płyt głównych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby skorzystać z podświetlenia z płytą główną, która nie posiada opcji zarządzania oświetleniem. XPG PRIME to oprogramowanie dedykowane dla wszystkich urządzeń producenta.

Nieznana jest na ten moment cena i data sprzedaży. A więcej informacji można ujrzeć na stronie producenta.