A Plague Tale: Requiem trafia do przedsprzedaży. Dostępna jest także Edycja Kolekcjonerska

Do przedsprzedaży trafiła już gra A Plague Tale: Requiem. Tytuł otrzyma również Edycję Kolekcjonerską oferującą graczom zestaw unikalnych przedmiotów.

23 lutego 2022

Choć brak nadal dokładnej daty premiery A Plague Tale: Requiem – zamiast tego dostaliśmy ogólną wiadomość, że gra ukaże się jeszcze w tym roku – tytuł można zakupić już w przedsprzedaży. Na stronie Focus Entertainment pojawiły się informacje na temat cen, terminów oraz zawartości Edycji Kolekcjonerskiej, dostępnej na PC, Xboxie Series X oraz PlayStation 5. Wiadomo również, jakie bonusy czekają na tych, którzy zdecydują się na preordery.

A Plague Tale: Requiem – zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

W ekskluzywnym zestawie nadchodzącej gry od Asobo Studio znajdują się:

  • kopia A Plague Tale: Requiem w ekskluzywnym pudełku, ale tylko w wersji na Xboxa Seriex X i PlayStation 5. Ci, którzy zakupią grę na PC, otrzymają jedynie kod do wykorzystania na Steamie;
  • figurka przedstawiająca bohaterów tytułu, Amicię i Hugo, o wysokości 21 cm;
  • płyta winylowa z muzyką z gry;
  • trzy litografie A4;
  • broszka z piórem inspirowana tą, którą posiada Hugo.

Niezależnie od wybranej platformy cena Edycji Kolekcjonerskiej pozostanie ta sama i wynosić będzie 189,99 $. Co ciekawe, taki pakiet nie został przewidziany dla osób, które planują sięgnąć po grę na Nintendo Switch. Koszt podstawowej wersji A Plague Tale: Requiem to natomiast 59,99 $.

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej A Plague Tale: Requiem
Źródło: Focus Entertainment

Jeśli kupimy grę w przedsprzedaży, możemy także liczyć na bonusową zawartość o nazwie Protector Pack. W jej skład wchodzą:

  • skórka „The Red Damsel” na kuszę;
  • dodatkowy materiał do craftingu;
  • 13 ekskluzywnych elementów kosmetycznych dla Amicii.
Bonusy za preorder A Plague Tale: Requiem
Źródło: Focus Entertainment

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!