fbpx

50 Cent jest zaangażowany w serię GTA. Post nawiązujący do Vice City na Instagramie

50 Cent, znany raper, wstawił post na Instagramie nawiązujący do GTA Vice City. Nie jest to oczywiste, czy chodzi o najnowszą odsłonę gry lub produkcję filmu albo serialu. Bardziej prawdopodobna jest druga opcja według komentarzy i insiderów. Nawiązanie do GTA Vice City to dość oczywista kwestia w tym przypadku. Najnowsza odsłona Grand Theft Auto będzie jednak we współczesności według przecieków. Wiele wskazuje na to, że 50 Cent jest zaangażowany w produkcję serialu opartego na marce.

50 Cent i GTA Vice City — do czego prowadzi kolaboracja?

Zaangażowanie 50 Centa może również wskazywać na zaawansowany etap prac nad Grand Theft Auto 6. Raperzy byli angażowani przy poprzednich odsłonach serii Rockstar Games. Serial w klimacie GTA Vice City również byłby czymś interesującym oraz nowym, ponieważ dotąd brakuje ekranizacji Grand Theft Auto.

GTA 6 na pewno będzie potrzebowało ścieżki dźwiękowej. Czy 50 Cent w niej wystąpi? Jest to możliwe również ze względu na wyżej widoczny post. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach dowiemy się więcej o tym, jaki konkretnie projekt „opublikował” raper.