Znamy datę premiery serialu The Last of Us

Serial The Last of Us to nadchodząca ekranizacja hitu z 2012 roku. Miesiąc temu cieszyliśmy się z pierwszego zwiastuna. Teraz poznaliśmy datę premiery produkcji.

1 listopada 2022
Na skróty
  • Serial The Last of Us obejrzymy na platformie HBO max.
  • Premiera odbędzie się 15 stycznia 2023 roku.
  • Już teraz możemy sobie zapisać serial na liście do obejrzenia.

Serial The Last of Us to ekranizacja kultowej gry z 2012 roku,. Jej fabuła będzie rozszerzeniem tego, co znamy z oryginału. Miesiąc temu cieszyliśmy się ze zwiastuna nadchodzącej produkcji. Historią Joela i Ellie zajmują się Craig Mazin, który wyreżyserował miniserial Czarnobyl oraz Neil Druckmann odpowiedzialny za produkcję pierwowzoru.

SerialThe Last of Us już niedługo

Pedro Pascal znany z produkcji Narcos i Bella Ramsey kojarzona z serialem Gra o Tron to aktorzy, którzy wcielą się w główne postacie ekranizacji gry. Ich zmagania z wyjątkowymi potworami i swoimi słabościami zobaczymy już 15 stycznia 2023 roku na platformie HBO max. Produkcja ma być nastawiona na ciągle zmieniające się relacje między postaciami, a świat będzie motywacją do dalszego działania.

Według wypowiedzi twórców i osób związanych z produkcją, będzie to najlepsza ekranizacja gry. Ci którzy nigdy nie mieli styczności z pierwowzorem, też będą nią zachwyceni. Jedną z ciekawostek jest fakt, że nawet aktorka wcielająca się w rolę Ellie nigdy nie miała styczności z grową wersją The Last of Us. Zalecono jej nawet, by w czasie zdjęć się z nią nie zapoznawała.

Ustrzel grową okazję

Maksymilian Matuszak

UWaga! Gorące informacje!