fbpx

Znamy czerwcowe nowości w PlayStation Plus. Wśród nich polskie Trek to Yomi

31 maja 2023,
18:57
Dorota Żak
Bohater Trek to Yomi

Kolejny miesiąc dobiega końca, co oznacza zmianę w ofercie PlayStation Plus. W maju gracze mogli zapoznać się z GRID Legends, Chivalry 2 i Descenders, które pobiorą jeszcze do 6 czerwca. Tego samego dnia nastąpi rotacja i subskrybenci otrzymają nowe tytuły do sprawdzenia. Będą one dostępne do 3 lipca.

Co nowego w PlayStation Plus na czerwiec?

W najbliższych dniach coś dla siebie znajdą zarówno fani sportu, jak i dinozaurów. Na blogu PlayStation podano trzy propozycje dla osób korzystających z oferty. Każdą z nich ogramy na PlayStation 4 i 5.

Pierwsza z nich to NBA 2K23, czyli produkcja przenosząca nas w świat koszykówki i pozwalająca poprowadzić drużynę do zwycięstwa w międzynarodowych zawodach. Jurassic World Evolution 2 z kolei stwarza możliwość, aby zarządzać własnym parkiem rozrywki z dinozaurami w roli głównej. Miejmy tylko nadzieję, że wyjdzie nam to lepiej niż bohaterom serii Park Jurajski. Listę zamyka polska przygodówka Trek to Yomi, w której wcielimy się w samotnego samuraja broniącego swoich bliskich w walce z siłami zła.

Dodatkowo na blogu PlayStation znajdziemy przypomnienie o istnieniu playlisty na Spotify dedykowanej właśnie grom, jakie pojawiają się w usłudze PlayStation Plus. Jej przesłuchanie z pewnością umili czas pozostały do rozpoczęcia Sony Days of Play 2 czerwca.