Zaprezentowano nowy fotel Yumisu 2050X z innowacyjnymi podłokietnikami X-CROSS

Czas pandemii pokazał, że wiele prac możemy teraz wykonywać z naszego domowego zacisza. W odpowiedzi na zapotrzebowanie firma Yumisu wprowadza nowy model fotela, który ma zapewnić użytkownikom komfort nawet przy długotrwałych posiedzeniach przed ekranem.

26 lipca 2021

Praca, spotkania, nauka, rozrywka – wszystkie te czynności wykonujemy bardzo często z jednego miejsca. Dlatego niezwykle ważne jest, aby podczas wielogodzinnego siedzenia zapewnić naszemu ciału komfort i wygodę oraz upewnić się, że nie wpłynie to negatywnie na nasze zdrowie. Firma Yumisu wprowadziła właśnie na rynek nowy model fotela Yumisu 2050X, który w odpowiedzi na aktualną sytuację na świecie wyposażony został w specjalne podłokietniki X-CROSS mające zapewnić odpowiednie wsparcie dla rąk i ramion użytkownika.

Fotel Yumisu 2050X, czyli nowoczesna propozycja dla wymagających użytkowników

Jak informują producenci, fotel 2050X zaprojektowany został w taki sposób, aby wtapiać się w każde otoczenie, niezależnie, czy posłuży nam on do domowego biura, czy stanie się wyposażeniem centrum rozrywki. Smukła, elegancka i nowoczesna forma pasować ma zarówno do profesjonalnego, jak i nieformalnego wystroju pomieszczenia. Dbałość o szczegóły i jakościowe wykończenie sprawić mają, że fotel 2050X na długi czas stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennej pracy i zabawy.

Przechylony fotel Yumisu 2050X
Źródło: Yumisu

Kubełkowy design fotela powinien zapewniać odpowiednią pozycję użytkownikowi podczas wielogodzinnego siedzenia, odciążając kręgosłup i poprawiając komfort, a oddychający materiał minimalizuje ryzyko nadmiernego pocenia się w gorące dni. Wygody dopełniać ma poduszka ISHIN, która dopasowuje się do pozycji szyi i dzięki piance memory foam zapamiętuje jej kształt. Do tego 2050X wyposażony został w – wg zapewnień producenta – wytrzymały szkielet, na którym bazuje oparcie fotela.

Przód fotela
Źródło: Yumisu

Yumisu 2050X – fotel z podłokietnikami nowej generacji

Innowacyjne podłokietniki X-CROSS mają prezentować z kolei zupełnie nową jakość wśród foteli przeznaczonych do pracy i gamingu. Odpowiednie podparcie łokci stabilizuje ramiona i niweluje uczucie zmęczenia rąk. Ponadto podłokietniki X-CROSS pozwalają na konfigurację pozycji w najwyższym stopniu dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Aż 4 punkty regulacji pozwolić mają na komfortowe dopasowanie wysokości, długości, rozstawu czy pozycji podłokietników.

Bok fotela Yumisu 2050X
Źródło: Yumisu

Konstrukcja stelażu fotela gamingowego Yumisu 2050X została zbudowana ze stali niestopowej. Całość została wypełniona odlewem z zimnej pianki. Podstawa fotela została wzmocniona z aluminium. Takie połączenie stanowić ma gwarancję wytrzymałości i solidnego wykonania, w efekcie czego fotel – wg ustaleń producenta – wytrzyma obciążenie aż do 150 kg.

Źródło: informacja prasowa

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!